dvb-t tv nasıl çalışıyor???

Konu, 'Acer Notebook' kısmında sergio___44 tarafından paylaşıldı.

1. sergio___44

sergio___44 Yeni Üye

arkadaşlar benim acer as8930g-944g64bn model laptop var.laptobun içinde dvb-t tv turner var ve yanında tv için anten parçası ve kumanda da var ancak.ben bu tv yi nasıl çalıştıracağımı anlamadım.lütfen bana yardımcı olun [imdat] [imdat] [imdat]

2. kasapcan

kasapcan Yeni Üye

dvb-t her yerde bulunan bi sistem degildir türkiyede istanbulda yeni yeni deneniyor,eger bulundugunuz yerde yoksa karasal digital yayin bulmamaniz normal

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aynen katılıyorum. Henüz dijital karasal yayın lisanlanmadı diye biliyorum. Bu sebeple bir süre o tv kartını kullanamayabilirsiniz.

4. sergio___44

sergio___44 Yeni Üye

ya benim anlamadığım laptobun yanında antende verdiler kumandada ancak bu televizyonu açabileceğim bir program yok.bir tek windows media center de bi canlı tv bölümü var oradanda yapamıyorum.ben ankara da oranda oturuyorum.trt 1 in hemen yanı.benim anlamadığım bu tv yi açabilecek bir pro yok mu.karlı yayında olsa genede bir şey görmek isterim.birde antenden başka normal televiz yonun arkasındaki anten girişi verdiler bunuda laptoba takıyorum.televizyonun anteninide takıyorum ama çalıştıracak program yok.zannedersem bu laptop ta sadece dvb-t değil normal yayınlarıda alabiliyoruz anten girişiyle.ama programı bulamıyorum. [imdat] [imdat] [imdat]

Sayfayı Paylaş