DV8-1250ET XP DRİVER LAZIM

Konu, 'Hp Notebook' kısmında SorryNightStar tarafından paylaşıldı.

1. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

CİHAZDA SU ANDA WİNDOWS 7 VAR SP2-3 YUKLEMEM LAZIM ....COK TSK EDERIM SIMDIDEN....
    Kod:
    --------[ AIDA64 Extreme Edition ]--------------------------------------------------------------------------------------

Sürüm                                             AIDA64 v2.00.1700/tr
        Karşılaştırmalı Test Birimi                       2.7.391-x64
        Anasayfa                                          http://www.aida64.com/
        Rapor Türü                                        Rapor Sihirbazı
        Bilgisayar                                        HP-BILGISAYAR
        Oluşturan                                         Hp
        İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601 (Win7 RTM)
        Tarih                                             2012-05-31
        Saat                                              01:03

--------[ Özet ]--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI x64-based PC  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows 7 Home Premium
          OS Servis Paketi                                  Service Pack 1
          Internet Explorer                                 9.0.8112.16421 (IE 9.0)
          DirectX                                           DirectX 11.0
          Bilgisayar Adı                                    HP-BILGISAYAR
          Kullanıcı Adı                                     Hp
          Oturum Etki Alanı                                 Hp-Bilgisayar
          Tarih / Saat                                      2012-05-31 / 01:03

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile DualCore Intel Core i5-520M, 2800 MHz (21 x 133)
          Anakart Adı                                       Hewlett-Packard HP Pavilion dv8 Notebook PC
          Anakart Çipseti                                   Intel Ibex Peak-M PM55, Intel Ironlake-M
          Sistem Belleği                                    4021 MB  (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
          DIMM1: Elpida EBJ21UE8BDS0-DJ-F                   2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM  (8-8-8-22 @ 609 MHz)  (7-7-7-20 @ 533 MHz)  (6-6-6-17 @ 457 MHz)  (5-5-5-14 @ 380 MHz)
          DIMM3: Elpida EBJ21UE8BDS0-DJ-F                   2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM  (8-8-8-22 @ 609 MHz)  (7-7-7-20 @ 533 MHz)  (6-6-6-17 @ 457 MHz)  (5-5-5-14 @ 380 MHz)
          BIOS Türü                                         Insyde (03/31/2010)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            NVIDIA GeForce GT 230M  (1024 MB)
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            NVIDIA GeForce GT 230M  (1024 MB)
          3D-Hızlandırıcı                                   nVIDIA GeForce GT 230M
          Monitör                                           Samsung 184HT03-001  [18.4" LCD]

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  IDT 92HD75B3X5 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [B-2]
          Ses Bağdaştırıcı                                  nVIDIA HDMI/DP @ nVIDIA GT216 - High Definition Audio Controller
          Ses Bağdaştırıcı                                  nVIDIA HDMI/DP @ nVIDIA GT216 - High Definition Audio Controller

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Intel(R) PCHM SATA AHCI Controller 6 Port
          IDE denetleyici                                   JMB38X MS Host Controller
          IDE denetleyici                                   JMB38X SD Host Controller
          IDE denetleyici                                   JMB38X SD/MMC Host Controller
          IDE denetleyici                                   JMB38X xD Host Controller
          Disk Sürücüsü                                     Hitachi HTS725025A9A364  (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
          Disk Sürücüsü                                     Hitachi HTS725025A9A364  (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
          Optik Sürücü                                      hp DVDWBD TS-LB23L
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         216.1 GB (140.3 GB boş)
          D: (NTFS)                                         232.9 GB (232.8 GB boş)
          E: (NTFS)                                         16921 MB (2759 MB boş)
          F: (FAT32)                                        99 MB (92 MB boş)
          Toplam Boyut                                      465.6 GB (375.9 GB boş)

Giriş:
          Klavye                                            HID Klavye Aygıtı
          Klavye                                            Microsoft eHome MCIR 109 Klavye
          Klavye                                            Microsoft eHome MCIR Klavye
          Klavye                                            Microsoft eHome Uzaktan Kumanda Klavye tuşları
          Klavye                                            Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard with HP QLB
          Fare                                              HID uyumlu fare
          Fare                                              HID uyumlu fare
          Fare                                              Synaptics PS/2 Port TouchPad

Ağ:
          Birincil IP Adresi                                192.168.1.3
          Birincil MAC Adresi                               00-23-14-88-BF-9C
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Bluetooth Ayg
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Intel(R) Centrino(R) Advanced-N 6200 AGN  (192.168.1.3)

Çevre Birimleri:
          Yazıcı                                            Fax
          Yazıcı                                            Microsoft XPS Document Writer
          FireWire denetleyici                              JMicron JMB380 PCI-E 1394a OHCI FireWire Controller and Memory Card Host Controller
          USB2 denetleyici                                  Intel Ibex Peak PCH - USB 2.0 EHCI Controller 1 [B-2]
          USB2 denetleyici                                  Intel Ibex Peak PCH - USB 2.0 EHCI Controller 2 [B-2]
          USB-Aygıt                                         Generic USB Hub
          USB-Aygıt                                         Generic USB Hub
          USB-Aygıt                                         HP Integrated Module with Bluetooth 2.1 Wireless Technology
          USB-Aygıt                                         HP Webcam
          USB-Aygıt                                         USB Bileşik Aygıt
          USB-Aygıt                                         USB Bileşik Aygıt
          USB-Aygıt                                         USB Giriş Aygıtı
          USB-Aygıt                                         USB Giriş Aygıtı
          USB-Aygıt                                         Validity Sensor
          Akü                                               Microsoft AC Bağdaştırıcısı
          Akü                                               Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili
          Akü                                               Microsoft Bileşik Pil

DMI:
          DMI BIOS Sağlayıcısı                              Hewlett-Packard
          DMI BIOS Sürümü                                   F.22
          DMI Sistem Üreticisi                              Hewlett-Packard
          DMI Sistem Ürün Adı                               HP Pavilion dv8 Notebook PC
          DMI Sistem Sürümü                                 049A220000241220001020000
          DMI Sistem Seri Numarası                          CNF02243NC
          DMI Sistem UUID                                   434E4630-32323433-4E43C80A-A9A4F8F3
          DMI Anakart Üreticisi                             Hewlett-Packard
          DMI Anakart Ürün Adı                              7001
          DMI Anakart Sürümü                                35.35
          DMI Anakart Seri Numarası                         CNF02243NC
          DMI Kasa Üretiçisi                                Hewlett-Packard
          DMI Kasa Sürümü                                   N/A
          DMI Kasa Seri Numarası                            None
          DMI Kasa Fiyat Etiketi                            
          DMI Kasa Türü                                     Notebook

2. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

saka ustam yardımlarını beklıyorum ........

3. myli

myli Yeni Üye

4. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

saka ustam yardımlarınızı beklıyorum ......mylıı arkadas tek dırver degıl set olarak lazım saka ustam sagolsun kac tane laptop aldım sagolsun hepsınd eyardımcı oldu bana ........

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*] Anakart Sürücüsü : Intel chipset driver'ını kurun ve bilgisayarı mutlaka yeniden başlatın. Dosya şifresi "www.notebook.gen.tr"
    [*] Nvidia vga driver : Notebooklar için Nvidia Geforce ekran kartı sürücüsü windows xp 32bit eğer sorun yaşarsanız şu sayfadaki işlemleri yapınız.
    [*] Ses yaması : .Windows XP SP2 için Microsoft UAA bus driver
    [*] Ses kartı sürücüsü : IDT High-Definition Audio CODEC Driver
    [*] Jmicron card reader driver: Jmicron JMB38X 1394a OHCI and Memory Card Reader Host Controller Driver.
    [*] Touchpad Sürücüsü: Synaptics Touchpad driver
    [*] Hp Bluetooth Driver : Hp notebook bluetooth driver (HP Integrated module with Bluetooth wireless technology driver) ya da ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32883.exe
    [*] Validity parmakizi okuyucu sürücüsü : Validity fingerprint sensor driver ve programı; program/5/digital-persona-parmak-izi-okuma-programi.html

6. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

saka ustam ne kadar tsk etsem azdır......kablosuz baglantı drıverını goremedım .......wireless

7. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

wieless drıverı lazım bana acılen format attıgım zaman ınternete baglanaymacam

saka hocam yardımlarınzıı beklıyorum.......

ıntel centrıno n6200Agn driverın ismi ben nette baktım bulamadım malesef....

8. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

sagol yazdgım modelı desteklıyorsa sorun yoktur.........sımdı format atma zamanı umarım tum drıverlar uyar....emegı gecen herkese tsk ederım ozellıkle saka ustama bır borc bılırım .....

9. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

hocam xp kurdum su anda .......soru ısaretlı bazı dırverlar kaldı

sadece ......HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10DE&DEV_000A&SUBSYS_10DE0101&REV_1001\5&566CFC8&0&0001

ACPI\ENE0100\4&1011F6B0&0

ACPI\PNP0C32\5

PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_7001103C&REV_03\4&1D521A10&0&00E1

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10DE&DEV_000A&SUBSYS_10DE0101&REV_1001\5&566CFC8&0&0101

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10DE&DEV_000A&SUBSYS_10DE0101&REV_1001\5&566CFC8&0&0301

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10DE&DEV_000A&SUBSYS_10DE0101&REV_1001\5&566CFC8&0&0201

USB\VID_03F0&PID_231D\6&23104BA&0&7

PCI\VEN_8086&DEV_3B32&SUBSYS_7001103C&REV_05\3&11583659&0&FE

USB\VID_138A&PID_0005\251070557A00

kısacsı galıba ses kartı tanımadı malersef ne yaptıysam kurdum resetledım maneul dosya gosterdım .....mediasmart tusları ...kamera ....etnetdet surucusu

10. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

laptopun ses kartı malesef İDT realtek degılkı ????

11. myli

myli Yeni Üye

12. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

verdıgın lınk malesef acılmıyor.......

13. SorryNightStar

SorryNightStar Yeni Üye

ekran kartını tanıttım sorun yok ekran kartında usta

ses sorunu var hdmı cıkısı sorunu var bunları tanıtamadım malesef ...

enecır drıverını buldum tanıttım forumdan aynı konulara bakıyorum genelde ...

saka ustam sız mıcrosuft bus uaa tanıtıp resetleyın dedınız galıb aben resetlemedım dırek kurdum o yuzden ses tanımadı galıba bana yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş