dv6645 et modeli ses driverı

Konu, 'Hp Notebook' kısmında korsan89 tarafından paylaşıldı.

1. korsan89

korsan89 Yeni Üye

Arkadaşlar bu model notebook un haftalardır ses driverını arıyorum ama bir türlü bulamadım. Kullanan arkadaşlar varsa ve ellerinde driverı varsa buraya koyabilirler mi. Bir çok driver denedim ama olmadı. Beynim iyice sulandı acaba ben mi yapamıyorum. :lol: :roll:

2. aslaaslademe

aslaaslademe Yeni Üye

Degerlı arkadaasım .Ses kartının bu kadar problem yaratacagını sanmıyorum.en zorları kurmussun bı bunda takıldıysan bı yerde eksık bırşey yapıyorsun galıba. şimdi sırasıyla oncelıkle mıcrosoft uaa bus diye bir yazılım var.bunu ındırıp kurdun mu ve hemen akabinde ses kartının driverını yukledın mı ? bunları yaptıktan sonra bilgisayarım özellıklerınden aygıt yonetıcısıne girip en aşagıda sistem aygıtları kısmına bır bak. orda ! ünlem işareti bulunan ve pcı device yazan ya da benzerı bir seçenek varmı ? bunları bana bilgi edersen bir yol buluruz dostum

3. korsan89

korsan89 Yeni Üye

Öncelikle ses kartı realtek değil. Kullandığım bir program sayesinde "conexant high definition" olduğu biliyorum. Hp nin sitesinden en az 10 ayrı conexant xp driverı indirdim. Hepsinde exeye tıklayıp c: ye çıkarma işlemi bittikten sonra bir hata mesajı çıkıyor ve dediğin gibi aygıt yöneticisinde "pci device" olarak görünmüyor. Yine eski halinde kalıyor.(high definition audio device)

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş