dv6560el

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ulaire tarafından paylaşıldı.

1. ulaire

ulaire Yeni Üye

Arkadaslar suan italyadayim ve bir teknomarkette su aleti

HP Pavilion Media Center dv6560el

Marchio HP
    Tipo Notebook
    Processore Mobile Intel Centrino Duo con Intel Core 2 Duo T7300 2.00GHz, 4MB Cache L2
    RAM 2x1024MByte DDR2 (max 2GB)
    Hard Disk SATA 160GByte 5400rpm
    Scheda Grafica nVidia GeForce 8400M, fino a 895MByte di Memoria Grafica Totale con 128MB Dedicati
    Scheda Sonora Integrata + Altoparlanti Stereo Altec Lansing
    CD/DVD ROM Masterizzatore DVDRW Dual (+/-) Double Layer Lightscribe
    Display 15.4'' LCD WXGA TFT BrightView Widescreen, Risoluzione 1280x800 pixel a 16.7M Colori
    Dimensioni 357x257x26/40mm
    Peso 3.1Kg
    Porte I/O Slot ExpressCard/54, 3 USB 2.0, HDMI, VGA, RJ-11 Modem, RJ-45 Ethernet, TV-Out (S-Video), 2 Cuffia, Microfono, Firewire (IEEE1394), Lettore Card 5-in-1 (SD, MS, MS Pro, MMC, xD)
    Batteria LiIon
    Software Windows Vista Home Premium Autentico, Works, DVD Play, Windows Movie Maker, Windows DVD Maker, Roxio MyDVD, Roxio Creator Basic, Windows Media Center, Norton Internet Security (60gg)
    Kit -
    Varie Modem 56K, TouchPad, Wired LAN Ethernet 10/100BT, Intel PRO/Wireless LAN 3945 802.11a/b/g, Tasti Avvio Rapido e Multimedia, Tastiera Estesa 101 tasti
    http://www.marcopoloshop.it/products/mp ... 6560EL.gif
    790 euro ya buldum
    Uzun zamandir bilgisayar piyasasiyla ilgilenmedigim icin bu fiyatin iyi olup olmadigini bilmiyorum. Suan icin gorunen tek sorunu italyanca isletim sistemi ve klavye ama isletim sistemi kolay Turkiyeye dondugum zaman Turkce usb klavye de alicam
    Birde bu alete sahip olan varsa yorumlarini yazabilirmi oyun oynamak icin yeterli bir laptopmu
    Cevaplarinizi bekliyorum iyi gunler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu özelliklerde Türkiye'de 1100 usd den aşağıya ürün bulamazsın. Euro dolar karşısında bu aralar epey değerli olduğundna fiyat çok cazip değil bence.
    Bu arada hem garanti konuları, hem klavye hem de işletim sistemi de dezavantaj oluşturuyor.

Sayfayı Paylaş