dv5 1040et xp ses sorunu kesin çözüm

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ralp tarafından paylaşıldı.

1. ralp

ralp Yeni Üye

ulaşmak isteyenler ö.m atabilirler.kesin ve sorunsuz çözümü buldum.her defasında yükleme derdi yok ve herşey tıkırında şuan :) bu aletle xp de uçuyorsunuz :)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

neden özel mesaj istiyorsunuz?
    Burada paylaşmakta ne gibi bir sıkıntı var?

3. ralp

ralp Yeni Üye

sizler burada denemediğiniz driverları millete koyup hem umut hemde vakit harcatıyorsunuz.hp dv5 serisi için xp ses driverı yok sitede.bende yeterli istek olunca paylaşıma açacağım şu an için böyle devam edecek

4. justice

justice Yeni Üye

Bu iş para için yapılmıyorki millet kandırılsın. Ayrıca bu sitenin admine külfeti olmaktadır da. Ve de kimsenin bogazına sarılmıyor kimse yükleyeceksiniz diye. Paylaşmanın ve diğer kullanıcılara yardımcı olmanın hazzıyla yürüyor herşey. sizide bekleriz..

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Elimizde 10.000 tane notebook olduğu ve bir günümüz 24 değil 150.000 saat olduğu için her sürücüyü her notebookta deniyoruz.
    Uygun olanları size yazıyoruz. Kurulum yapamayanların da evine gidip hayrına kurulup yapıyoruz.

Sanırım dalga geçiyorsunuz!

Burası bir forum. Forumların amacı paylaşmaktır. Paylaşacak birşeyiniz yoksa burada bulunmanızın gereği yok.

6. akkin

akkin Yeni Üye

Arkadaslar xp ye gecmek yerine neden vista (64 bit) kullanmıyorsunuz onu anlayamadım. Bende eski model Asus A6 var böylece daha hizli calisiyor, ancak kullandığim bazi programlar nedeni ile bende xp yi tercih ediyorum, ancak bende vista 64 bit xp den daha hizli, bunu anlayamadim...

Sayfayı Paylaş