dv2290EA yardım lütfen!

Konu, 'Hp Notebook' kısmında lifes tarafından paylaşıldı.

1. lifes

lifes Yeni Üye

arkadaşlar,
    elimde bir adet hp pavillion dv2000 serisisinden dv2290ea notebook var;
    özellikleri; c2duo t7200 işemci, 2gb ram, 160 hdd, 32mb ekran belleği( paylaşımla 303 mb)
    sorun şu;
    açma düğmesine bastığınız zaman hiçbir şey gelmiyor ekrana sadece ve sadece ilki biraz uzun olmak üzere
    3 kez "bip" sesi geliyor, quickplay ışıkları yanıyor, dvd-writer 'ı kontrol ediyor, daha sonra öylece ekran kalıyor hiçbir şey -ne bios ne de başka bir ekran- gelmiyor önüme, ram-lerini başka bir notebook da kontrol ettim sorunsuz çalışıyor. hiren's boot 9.3 le açmayı denedim yine tepki vermiyor ne yapabilirim?
    acaba sorun nereden kaynaklanıyor olabilir?
    ptesi ya da salı servisine götürcem ama yinede bilgisi olan varsa ve paylaşırsa, en azından fikir sahibi olabilirim sorunla ilgili,
    şimdiden teşekkür ederim herkese.

2. lifes

lifes Yeni Üye

yardımcı olacak kimse yok mu, forumda yoksa ben mi konuyu yanlış yere açtım? yanlış yere açmışsam özür diliyorum ve yetkililerden bir cevap bekliyorum; tabii bilgisi olan varsa konu ile ilgili olarak

3. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

Arkadaşım bahsettiğin hata ekran kartı ile ilgilidir.ekran kartında sorun oluşmus olabilir yada anakartın pcı slotunda sorun olabilir bu durumda servisin bakması gerekir.Yetkili servisle irtibata geçmeni öneririm

4. lifes

lifes Yeni Üye

teşekkür ederim ilginize

Sayfayı Paylaş