dv 9787eg driver sorunlari

Konu, 'Hp Notebook' kısmında yaman1981 tarafından paylaşıldı.

1. yaman1981

yaman1981 Yeni Üye

Arkadaslar ben hp dv9787eg tip bir laptop aldim hoparlorden ses gelmedigi icin bilgisayari yeniden yuklemek istedim ama f11 bastigimda sistem yuklenioyr ve bekleyin dedi ve orda hata verdi bende alip servise goturdum servis software garanti disinda yapmak icin para aliriz dediler bende arkadastan bir wista bulup yukledim hp sayfasindan driverleri indirdim ve hoparlor yine calismiyor sizden ricam bu makinayi ilk aldigim sekile nasil ceviririm neyptimsa ilk aldigim gibi olmuyor sizlerden ricam bunu ilk haline getirebilmek icin ne yapmam geregiyor hp yi aradim orjinal dvd sitedigimi soyledim benden gerekli bilgileri aldilar biz size dvd ile ilgili bilgileri e mail olarak yaollariz siz yine isterseniz parayi yatirdiktan sonra kargoya veririz dediler ama a mail gelmedi bunu internetten nasil siparis ederim adresini bilen arkadas varmi acaba lutfen sizden rica ediyorum...

2. keshifci

keshifci Yeni Üye

merhaba;

Öncelikle sen bilgisayarı türkiyedenmi aldın? aynı model laptop benimde var.. driver veya ses problemi hiç yaşamadım. Senin yapman gereken bilgisayarı ilk haline geri dönmesini istiyorsan vista çalışır durumdaysa orjinal haliyle recovery dvd lerini oluşturman gerekir bu dvd ler sayesinde bilgisyarını ilk haline geri getirebilirsin. (toplam 3 dvd oluyor). Bunları yapımıyorsan hp ye telefon açıp modeline gore recovery dvd sini istemelisin oda yaklaşık 50$+ kdv sana orjinal dvdlerini yollarlar.

Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş