dv 6799 mouse (bizim yapabileceğimiz bir şey yok.)

Konu, 'Hp Notebook' kısmında mislicihan tarafından paylaşıldı.

1. mislicihan

mislicihan Yeni Üye

geçen yıl hp dv6799 notebook satın aldım. bilen bilir bu içi gümüş, dışı bakır rengi desenli bir notebook'tur. faresi ise paket içeriğinden çıkan yine notebook ile aynı desen bir kablosuz optik mouse. aldıktan 2 ay sonra bu mouse ait bilgisayar bağlantı cihazını kaybettim. çok küçük bir cihaz. o günden bu güne kadar da belli aralıklarla hp müşteri hizmetleriyle görüşüyorum ve aldığım yanıt genellikle "kusura bakmayın yapabileceğimiz bir şey yok" veya "artı'yı arayın" tarzında.
    şimdi benim ürünüm iki yıl garantili ve ben buna rağmen garanti kapsamında bir hizmet beklemiyorum. kayıp benden kaynaklı. ama bedelini ödeyeceğim bir hizmet de alamıyorum. daha alalı bir yıl olduğum "bilgisayarıma ait" mouse'ı veya o küçük adaptörü hp bana bulamıyor. bu mouse paket içeriği olduğu halde, bu mouse bilgisayardan ayrıca fatura edilmiş olduğu halde.
    en fenası hp'den herhangi biri "telefonunuzu alıp araştıralım ve size geri dönelim" gibi bir yaklaşımda bulunmadı. sürekli orayı arayın, burayı arayın, bilgisayarınızı servise getirin. oysa benim bilgisayarımla ilgili bir sorunum yok. yada o günlerde yoktu...
    binlerce dolar verdiğiniz bir ürün için "yapabileceğimiz bir şey yok" cevabı almak çok asap bozucu. konuşma tavırlarından sanırsınız ki ben arçelik çamaşır makinama ait bir yedek parçayı HP'den talep ediyorum.
    buraya yazıyorum; belki bu mouse'ı veya o küçük bağlantı usb'sini nereden bulacağımı bilen birine rastalrım. belki birinin elinde o mouse'tan vardır.
    mislicihan

Sayfayı Paylaş