Dünyanın en şanslı kızı :)

Konu, 'Eski Haberler' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

 1. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  İnternetin en popüler arama motoru Google'ın iki kurucu ortağından Larry Page, 8 Aralık'ta açıklanmayan bir mekânda kız arkadaşı Lucinda Southworth ile evlenecek. San Francisco Chronicle gazetesinin haberine göre, düğüne gelecek davetlilerden pasaportlarını da yanında bulundurmaları istendi. Dedikodu sitelerinde çiftin, Virgin şirketinin sahibi Richard Branson'un sahibi olduğu Karayipler'deki Necker Adası'nda evlenecekleri öne sürülüyor. 2003'ten bu yana Stanford Üniversitesi'nde biomedikal bilişim dalında doktora yapan Southworth'un Oxford Üniversitesi'nden de mastır derecesi var. Ortağı Sergey Brin gibi 15.5 milyar dolarlık bir serveti olan Page, Forbes'un 400 kişilik ABD milyarderleri listesinde ortağıyla birlikte beşinci sırada yer bulmuştu.
  Necker Adası, Karayipler'de kendi halinde sakin bir ada. Düğüne davetli 600 ziyaretçi yanlarına sadece pasaport almaları yeterli, zira gerisi tümüyle aynı zamanda düğünde Page'in şahidi olan Sir Branson'ın konukseverliğine kalmış. Necker Adası, oldukça küçük ve sakin bir ada, bu nedenle 600'ü aşkın ziyaretçi komşu Gordo Adası'nda özel bir tatil köyünde kalacaklar.

  HER DAVETLİYE ÖZEL UÇAK

  Organizasyonun esas dudak uçuklatan detayı ise ulaşım. Organizatör Branson, tüm davetlilerin adaya zamanında ulaşması garanti olsun diye, her davetlinin yaşadığı kentten özel uçak kaldırılıyor. Davetli listesi son derece gizli tutuluyor. Ancak, şimdiye dek basına sızan isimler arasında U2 solisti Bono ve Bill Clinton'un adı geçiyor. Davetlilerin toplam servetinin 100 milyar doları aştığı tahmin ediliyor.
  1998 yılında Stanford Üniversitesi'nde bir doktora tezi olarak başlayan ve internetin en büyük arama motoruna dönüşen Google projesinin kurucusu Page'in kişisel serveti 15.5 milyar dolar.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş