Dün ne güzel bir gündü!

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Dün hayatımdaki en şanssız günlerden biriydi.
    İşten izin alıp bamamın askerlik durumunu belgelemek için önce ssk'ya ardından da sütlüce askerlik şubesine gittim.

Şubede işlerimi bitirdim dışarı çıktım bir baktım araba yok. O civardaki bir güvenlik görevlisine çekilen arabaları nereye koyduklarını sordum. Bir taksi tutup gidip aldım. 46 ytl ceza ödedim.

Bu arada artık arabaları çekmeyeceklerdi diye biliyordum yalanmış sanırım :)

Eve geldim maç için cips mips alışverişine çıktım. Geri geldim ama oda ne anahtar içeride kalmış. Çilingirler maçtan dolayı ortalıkta yok. Kapıyı baya zorladım ama nafile. Tarzanlığım tuttu, Komşunun daireden bizim balkona geçtim.
    Kapıyı açıp gireceğim ya. İkinci kattaki evin balkon kapısını kilitlemişiz :(

En sonun maçı kaçırmamak için balkondaki keser yardımı ile balkon kapısının çift camını indirdim.

Maça başladım. Yenildik ve elendik.

Bir uğursuzluk vardı ama hadi hayırlısı.

2. kuzi

kuzi Yeni Üye

Aynen bendede öyle;
    Okula giderken kavga ettim,
    okula girerken hoca ilk ders almadı,
    Halbuki ilk derste sınav varmış onu kacırdım,
    sonra tak etti 2. derse inadına girmedim,
    2. derste (bizim dersler blog)başka bi hocanın dersiymiş :shock: ,
    3. derse girdim o dersinde defter kitabı yok unutmuşum,
    sonra hadi bunları boş werelim sevdiğim kız başka bi adamla cıkmaya başladı(BURDA BİTTİ devam etseydi intihar moduna girmiştim coktan)
    Haa bide eve geldimmi macı da kaybettik tam oldu :( En cok koyan buydu!

Bakalım sonu nereye varacak.Hade hayırlısı...

3. ratata6740

ratata6740 Yeni Üye

galatasaraylıyım ama fenerin elenmesine üzüldüm gercekten.ayakta alkıslıyorm [alkis] feneri seneye insallah kupayı eze eze alırr [bravo]

Sayfayı Paylaş