Driver 'larınız Güncel mi? Tek programla güncelleyin.

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında FinansMania tarafından paylaşıldı.

1. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Uniblue Driver Scanner ile yeni aldığınız notebookunuzun driverlarının güncel olup olmadığını kontrol edebilir, tek tuşla herhangibir siteye vs girmeden program vasıtası ile yükleyebilir ve akabinde güncelleyebilirsiniz.

Programı aşağıdaki adresten yükleyebilirsiniz. Full yapmak için özelden yardımcı olabilirim.

Bende gördüğünüz üzere tam 11 adet donanımın driverının eski olduğunu buldu. Download tuşuna bastığnızda otomatik olarak kendisi resmi sitesinden yüklüyor. Daha sonra install dediğinizde kuruyor. Ancak kurmadan evvel Backup menüsünden eskisinin yedeğini almanızı öneriyorum. Ne olur ne olmaz. Program vasıtası ile eski versiyona dönebiliyorsunuz. (Şayet programın yüklediği yeni versiyonda problem varsa)

Bence çok faydalı.

Dikkat !!! program kurulurken aynı zamanda tüm driverlarınızın güncel olup olmadığını denetliyor. Benim makinada kurulumun bitmesi yaklaşık 20 dakika civarı sürdü. O yüzden makina dondu kaldı falan sanmayın. Sabırla kurulumun bitmesini bekleyin.

http://www.liutilities.com/

Ekli Dosyalar:

2. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Aşaüıdaki resimde de driverlarımın yedeğini alırken. Yani yenilerini kurmadan evvel önce yedeklerini aldım...

Ekli Dosyalar:

3. Error!

Error! Yeni Üye

notebooklarda bir problem çıkarmasın ?

4. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Bende çıkarmadı.

5. Error!

Error! Yeni Üye

deniyelim ozaman bir :)

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Yalnız AVG bu program virus olarak görüyor. Sanırım sistem özelliklerini tararken sistemi epey kurcalıyor, o yüzden olabilir. Bir program daha var Radarsync diye. Oda aynı ve şu ana kadar ekstra bir güvenlik uyarısı almadım.

7. deniz52

deniz52 Yeni Üye

arkadasim sanirim program ful degil ucretli bunu nasil ful yapilacaginida aciklarmisin tesekkurler

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

full yapmak için satın alabilirsiniz. onun dışındaki yöntemler burada paylaşılamaz.

9. hummer

hummer Yeni Üye

slm bende vista pc windows devamlı blutooth sürücü yükleme hatası veriyor.Aygıt yoneticisi aygıtın düzgün çalıştıgını ve güncel oldugunu söyluyor.Dosya alışverişlerde de blutooth ta sorun yok.Reset ten sonra devamlı blutooth windows sürücü diski kullanılmayan bir disk uzerindedir yeni diski takıp tamam ı tıklayın diyor.Dellin kendi sitesinde indirdigim sürücüsünü gozat seçenegini tıklayıp gösrememe ragmen gormüyor.Ne yapacagımı şaşırdım yardımcı olursanız sevinirim.Saygılar

10. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Cep telefonunuz ile dizüstü arasında veri alışverişi oldu mu? Sorun bundan sonramı başladı? Yoksa makinayı ilk kurduğunuz andan bu yana böylemi?

Sayfayı Paylaş