driver genius ile sürücü bulma ve yedekleme(resimli anlatım)

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında ibrahim262 tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim262

ibrahim262 Yeni Üye

Driver yüklerken cektiğiniz eziyet son bulsun..
    Tarafımca Denenmiştir %100 çalışıyor. Hatta Kendi Pc mde programı denemek
    için format attım ve Kendim Şahit oldum.

Evet arkadaşlar DRİVER yukleme ye sonn... Yok cd si kayboldu . Yok Nasıl Yüklicem
    yokkk ARTIKKK...

SADECE 3 VEYA 4 DK. NIZI ALIYORR.

AYRICA FORMATTAN SONRA Bİ DAHA DRİVER GENİUS PROGRAMINI KURMANIZADA GEREK YOK..OLUŞTURDUĞUNUZ MYDRİVER SETUP EXE SADECE 15 VEYA 25 MB ..OLAY BUUUUU..

Driver Genius Sürücülerinizi EXE dosyası içine yedekleyebileceğiniz çok kullanışlı bir programdır. Sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz. Bilgisayarının hızını korumak isteyen kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz bir program.

Özellikleri:

Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.
    Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz
    Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.
    Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.
    Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
    Programın kendi veritabanında 20.000'den fazla donanım, 1.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
    Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.
    Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.
    NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP , fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
    İşletim sisteminiz, BIOS'unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Program sadece Windows 98/ME/2000/XP/Server 2003 işletim sistemlerinde çalışmaktır...

Hepsi bu kadar Arkadaşlar... Kolay Gelsin

KAYIT İÇİN GEREKLİ BİLGİLER:
    Warez içerik silinmiştir.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Paralı program paylaşımı kesinlikle yasaktır.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Paylaşım güzel ancak warez içerik olmamalıydı. Kurallarımıza aykırı kısımlar silinmiş ve konu yazılım forumuna alınmıştır.
    Her düzgün xp kuran arkadaş bu şekilde yedek alıp bize linkini verse çok güzel olabilir.

4. pierrecassi

pierrecassi Yeni Üye

eline sağlık çok güzel.........

5. garip82

garip82 Yeni Üye

mrhb. şimdi benim anlamadığım. formattan sonra bu program la driver yedeğini alıyoruz. yüklü olmayan driverleri nereden buluyor. internetten mi indiriyor. yok sa ben yanıldım da zaten yüklü olan driverlerin yedeğini mi alıyor

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Burada anlatılan asıl konu yüklü driverların yedeğini alması.
    Keşke herkes kendi yedeğini alsa da paylaşşa.

7. dragon_85

dragon_85 Yeni Üye

arkadaşlar bir şeyi merak ettim.????
    bu programı çalıştırıken, yedek aldığımızda virüsüyle birlikte aldığını biliyorum. Böyle bişi var mı _?????

ilginize teşekkürler...

8. heracliuse

heracliuse Yeni Üye

Eğer program kırılmış ise crack vs. ile herhangi bir trojan vb. pc ye bulaşmış ise yedek sorunlu olabiliyor. Normal şartlarda tertemiz yedek almanız mümkün. Ben henüz 6530G de denemedim ama deneyince sizinle paylaşmayı düşünüyorum.

9. nurullah4362

nurullah4362 Yeni Üye

merhaba bilgisayara format atmadan önce driver ları yedeklemek istedim fakat yedeklerken bir hata yaptım ""select the backup type menüsünde Auto-Installer Archive yerine gidip""""""""""" Default seçtim bilgisayarada formatı attım şimdi driverleri nasıl tekrar Auto-Installer Archive yapabilirim lütfen yardımcı olun acilllllll

10. akmanserkan

akmanserkan Yeni Üye

saqol Tşq

Sayfayı Paylaş