Dizüstü Konforunuzu Arttırın

Konu, 'Donanım Ürünleri' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  Logitech, dizüstü bilgisayarların her yerde konforlu kullanılabilmesi için ürettiği aksesuar yelpazesine yeni bir ürün ekledi ve 'Comfort Lapdesk for Notebooks'u piyasaya sundu. Comfort Lapdesk, temel olarak dizüstü bilgisayarınızı rahat kullanmanızı sağlayan sabit bir taban sunuyor. Böylece ürün, koltuğunuzda otururken, yatağınızda dinlenirken ya da salonunuzda yere uzanmış çalışırken laptop’unuzun neden olduğu ısıdan korunmanıza yardımcı oluyor.
  [​IMG]
  Logitech’in hazırladığı araştırmaya göre, evinde dizüstü bilgisayar kullananların neredeyse %60’ı Web’de gezinirken, e-posta yazarken ya da sohbet programlarını kullanırken aileleriyle birlikte zaman geçirebilmek için bilgisayarını koltukta kullanmayı tercih ediyor. Ayrıca, araştırmaya göre, kullanıcıların yüzde 36’sı bilgisayarlarını yatakta, %16’sı ise koltukta ya da yerde kullanıyor. Ancak laptop kullanıcılarının neredeyse %50’si bilgisayarın çıkardığı ısıdan ve %41’i de bilgisayarlarını kullanırken yaşadıkları pozisyon sorunundan şikayet ediyor. Bazı insanlar, laptop bilgisayarlarının neden olduğu ısıyı engellemek için yastık ya da kitap kullanıyor, ancak bu çözümler ısının daha da artmasına neden oluyor.

  Geçici çözümler ve diğer lapdesk’lerin aksine, Comfort Lapdesk dört katmanlı ısı engelleyici tasarıma sahip. Comfort Lapdesk’in alt tabakasında yer alan hava geçirmeyen kumaş ile lapdesk’in tabanı ve üst kısmı arasındaki hava akışkan bölme bilgisayardan çıkan ısıyı en aza indiriyor. Comfort Lapdesk, ayrıca vücuda tamamen değecek şekilde uzanan bir zemin yerine, bacaklarla dört noktadan temas ederek hava akışını arttıran kavisli bir tabana da sahip.

  [​IMG]
  Konforlu bir laptop kullanımı, dengeli bir zemin ve bilgisayarı desteklemek için bacakları birbirine bağlamak yerine yastıklı taban, kullanıcıların bacaklarının rahatlatmasına imkan veriyor. Bunun yanı sıra lapdesk’in üzerindeki yüzey bilgisayarın kaymasını da engelliyor. Ürün 12 derece açılı yükseltici oturma pozisyonunda kullanıldığında bilgisayarı boyun ve bacak konforunu destekleyen bir duruşa getiriyor.

  wwwshiftdelete.net
   
 2. karaf

  karaf Yeni Üye

  Güzel bir ürünmüş, tam bana göre.
  Ben küçük bir ahşap parça kullanıyorum, oda ayaklarımı rahatsız edebiliyor.

  Bunu satan bir sanal mağaza varmı acaba?
   
 3. Error!

  Error! Yeni Üye

  2 modell gelcekmiş Nisan ayında Türkiye’de satışa sunulacak. Cooling Pad N100 ve Riser N110 ‘nun fiyatları yaklaşık 30 Dolar olacak.
   
 4. karaf

  karaf Yeni Üye

  Fiyatıda güzelmiş, almayı düşünebilirim.
  Bekleyelim gelsin bakalım.
   
 5. Error!

  Error! Yeni Üye

  evt bende alıcam bunlardan bir tane güzel bir şeye benziyor [bravo]
   

Sayfayı Paylaş