DİKKAT CEP TELEFONUNDAN İNTERNETE GİRMEYİN TUZAK

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında mkitis tarafından paylaşıldı.

1. mkitis

mkitis Yeni Üye

bütün bluetooth ve gprs ile cep telefonundan internete sakın girmeyin
    ben şahsen
    bluetooth ile aveadan internete girdim girdigime girecegime bin pişman oldum bir kaç günde işlerimi takip için gireyim dedim allah allah 140 ytl yazdı.yıkıldım ve hemen cep telefonumdan ayarları sildim.bir dahamı asla cep telefonundan internete girmem bilginize,saygılar

2. karaf

karaf Yeni Üye

Geçmiş olsun kardeş ama sende kantarın topuzunu kaçırmışsın demek!

Turkcell internet paketleri tarifesinden 10 MB için bende aylık 9 YTL ödüyorum. Ama telefonumda GPRS Monitor programı da kurulu ki bu sayede ne kadar veri transferi yaptığımıda takip edip önlem alabiliyorum. Yoksa dediğin gibi internet ücretleri çok pahalı.

Avea'yı bilemem ama Turkcell'de kotalı paketler var yukarıda söylediğim gibi iyi oluyor standart işler içinde yetebiliyor.

Tekrar geçmiş olsun 140 YTL çokmuş gerçekten.

3. kuzi

kuzi Yeni Üye

Cok sağolun siz yandınız bizim yanmamamızı istiyorsunuz.Walla helal olsun sizin gibiler cok az kaldı.Çok geçmiş olsun üzüldüm.Ama alkıslıyorum sizi walla [alkis] [alkis] [alkis]

4. mr.string

mr.string Yeni Üye

Evet gerçekten bizi uyardığınız için çok teşekkür ederiz. [alkis] Tekrar geçmiş olsun.

5. gececi28

gececi28 Yeni Üye

evet bende daha geçen ay türkcelden 152 ytl lik kazık yedim ve o kazığın etkisiyle faturalı hattımı iptal ettim(sadece 5 günde msn bağlantısıyla çokazı kameralı olarak günde 1-2 saat)
    siz siz olun sakın bu tuzaklara düşmeyin hepinizde wirelees-notebook var gittiğiniz yerlerde internete girmenin bir yolunu bulursunuz mutlaka :lol:

Sayfayı Paylaş