DesktopGate 2.71 sürüm!

Konu, 'Eski Haberler' kısmında siyahbeyaz tarafından paylaşıldı.

 1. siyahbeyaz

  siyahbeyaz Yeni Üye

  İşverenmisiniz?Çalışanlarınızı istediğiniz gibi takip edemiyormusunuz?Sürekli seyahat durumundamısınız?Çalışanlarınız geçekten de çalışıp çalışmadığını öğrenmeniz artık bir tık kadar yakın size.
  Türkiyede bir ilk yapan DesktopGate programı bütün beklentilerin karşılığını veriyor.Uzun soluklu çalışmaların ardından tüm güncel yenilikleriyle karşımızda.

  Peki DesktopGate nedir?Özetle anlatacak olursak

  Desktopgate gerçek zamanli agdan bilgisayar izleme ve yönetme programidir. DesktopGate tüm aginizi tek bir merkezden kolayca kontrol edebilmenizi saglar
  DesktopGate, piyasadaki en iyi ve en gelismis çalisan izleme yazilimidir. Kolay kullanimi, canli monitor izleme ve SQL Server üzerinde çalisan aktivite kaydi özellikleri ile ön plana çikmaktadir
  DesktopGate uzaktan destek, isçi izleme ve bilgisayar aktivitesi loglama özelliklerini kullanimi kolay tek bir uygulamada birlestirmektedir

  Canli izlemeyi saglar:
  Yöneticilerin çalisan ekranlari ve aktivitelerini canli olarak izlemesine olanak tanir. Binlerce elemanlari olsa da performans kaybi yasanmadan hepsine ulasabilirler.
  Canli izlemeye ek olarak, DesktopGate geçmise dönük raporlama da sunar. Bu sayede seçilen herhangi bir çalisanin belli bir tarihte ne yaptigi gözlemlenebilir.

  Aktivite raporlari:
  DesktopGate çalisanlarin bilgisayarlarindaki tüm ziyaret edilen web sitelerini, messenger yazismalarini, uygulama geçmisini, tasinabilir medyalari ve bir çok baska olayi kaydeder.
  Eger aktif edilirse, DesktopGate istenilen olaylarda yöneticilere uyari mesajlari gönderir..

  Çalisan performansini arttirir:
  DesktopGate size elemanlarin bilgisayari nasil kullandigi ile ilgili degerli bilgiler verir. Bu bilgileri performans degerlendirmelerinin dogru sekilde yapilmasinda önemli rol oynayacaktir..
  Hangi uygulamalarda ne kadar zaman harcandigini gün isigina çikartir. Bu bilgilerin isiginda isçi verimliligi üzerine rapor ve grafikler sunar.

  Uzaktan erisim:
  Ofisteki PC lere ofis disindan erismek için kolay ve güvenli uzaktan erisim çözümüdür.
  Yetki verildigi taktirde, IT departmanlarina yardimci olabilecek bir uzaktan erisim çözümüdür. Bu sayede ofis bilgisayarlarina kurulum ve ayarlamalar çok daha kolay yapilabilir.
  Yerel ag ya da internet üzerinden tüm sirket bilgisayarlarini tek bir pencereden izleyin
  Bilgisayar kullanimini görüntüleyin
  Kullanicilara sezdirmeden ekranlarini uzaktan izleyin
  Tüm firma bilgisayarlari aktivitesini tek bir merkezde güvenli baglanti kullanarak kaydedin

  DesktopGate uzaktaki ofis bilgisayarlarini kontrol etmek, kayit altina almak, ve geçmisini raporlamak için her büyüklükteki takimlarin yöneticileri ve takim liderleri için üretilmis kolay kullanimli bir programdir.

  Ayni zamanda son derece güçlü ve kisisellestirebilir niteliktedir.

  Demo Yazilim :

  desktopgate.com
   

Sayfayı Paylaş