Dell VOSTRO A860 Yardım ( Microsoft Bile Bu Sorunu Çözemedi!

Konu, 'Dell Notebook' kısmında AyPrensi27 tarafından paylaşıldı.

1. AyPrensi27

AyPrensi27 Yeni Üye

ÖnceLikLe Herkese TşkLer. Bundan 2 Hafta Önce Bir Laptop aLmıştım Markası Dell Vostro A860 İlk aldıgımda Softwaresi Linux Du Sonra Ben Vista Kurdum GerekLi DriverLerini İndirip Sistemi Çalıştırdım. Vistada OyunLar Donma Yapıyodu Kasıyordu Bende Tekrar Ünlü iŞLetim Sistemi XP ye Gectim GerekLi XP DriverLerini Sizin Sitenizden BuLup Kurdum OyunLara Girdim Her Oyunda Kasma Yapıyordu Yani Celeron 2.4 İŞLemciLi ve 32 MB Ekran Kart DestekLi Oyununu BiLe Kasıyodu Araştırdım Bu Sorunu Microsofta Başlat Çalıştıra Dxdiag yazıp Directx Sürümünüze Bakın Dedi Baktım Normal Directx9.0c Sonra Brişey Farkettim Ekran BöLümüne Girdim DXDİAG dan

DirectDraw : ETKİN

Direct3D Hızlandırması : ETKİN

AGP Doku HızLandırması : YOK

Olarak Gördüm Microsofta Tekrar Döndüm İnterface Sürücüsü Kur Dedi Kurmuştum Zaten Anakart Chip Driverini Kur demişti Onuda Kurdum Dedim BİOS Gir PNP/PCI Snoopy Gibi Bir Yere Gir EnabLed Yap F10 Bas Çık dedi Baktım öyLe BirŞey Yok Anakartın Markasını Modelini SöyLedi İnteL Mobility 965GM yongaseti dedim Bir Li,nk attı Ordan Sürücüyü İndirdim Yine OLmadı Yaklaşık 1 saat Uğraştı OLmadı Şimdi SizLerden YardımLarınızı BekLiyorum VİSTA da AGP Doku HızLandırması Etkin YaLnız XP De Yok Gözüküyor LÜTFEN YARDIM EDİN 2 HAFTADIR BU SORUN ÜZERİNDE ÇILDIRMAK ÜZEREYİM ŞİMDİDEN TŞK
    Bu arada Ekran Kartım : İntel Mobility 965 Chipset Ekpxress Familiy

Dell Vostro A860

Sayfayı Paylaş