DELL VOSTRO 3750 Acil Yardım Lütfen :(

Konu, 'Dell Notebook' kısmında mykurtsuper tarafından paylaşıldı.

1. mykurtsuper

mykurtsuper Yeni Üye

İşlemci Üreticisi Intel® İşlemci Modeli Core™ i5 İşlemci Numarası 2430M
    İşlemci Hızı-Hızlandırılmış Intel Turbo Boost Teknolojisi ile Max. 3.0 Ghz İşlemci Hızı 2,4 GHz
    Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768 px Ekran Boyutu 17,3"
    Bellek 4 GB
    Disk Kapasitesi 320 GB Sabit Disk Tipi SATA Disk Dönüş Hızı 7200 rpm
    Ekran Kartı Belleği 1 GB Ekran Kartı Nvidia Geforce GT525M (128-bit) 1GB
    İşletim Sistemi Windows 7 Home Basic Ağırlık 3 kg Bellek Hızı 1333 MHz

Arkadaşlar bu konuyu anlayamadım sizlerle paylasmak istedim notebook özellikleri gördügünüz gibi yani gayet normal öyle degilmi... şunu anlayamadım mutlaka bi noktası var ama çözemedim örnegin pes 2011 e girerken Uyarı! Bilgisayarınız bu yazılımı çalıştırması için minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor Bu nedenle islem sırasında hatalarla karsılasabilirsiniz. Video Kartınız , gerekli özellikleri karsılamıyor (GPU:VRAM 128MB) diye bir uyarı cıkıyor ... işlem sistemi windows 7 orjinal kurulu aygıt yöneticisinden bakıyorum sürücüler herşey kurulu fakat dikkatimi çeken şey Aygıt yöneticisinden Görüntü bağdaştırıcılarının altında iki tane ekran kartı yüklü gibi birisi iNTEL HD GRAPHİCS FAMİLY digeri ise NVİDİA GEFORCE GT 525 M bilgisayar sizce üsttekinimi görüyorda böyle bişey oluyor anlamadım digerini nasıl devreye alabilirim lütfen yardımcı olun kafayı yiyecem :(

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Nvidia optimus sorunu yaşıyorsunuz. İntelden çalıştırmayı deniyor ve başaramıyor.
    Forumda çözümü var.

Sayfayı Paylaş