Dell Studio 1537 windows 7 drivers !!!!

Konu, 'Dell Notebook' kısmında sa3it tarafından paylaşıldı.

1. sa3it

sa3it Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Studio 1537 model bi bilgisayarım var. windows 7 yüklemeyi düşünüyorum fakat xp'ye geçerken bile driver sorunu yaşamıştım. win7 driverları nereden bulabilirim?? yardımcı olurmusunuz?? Şimdiden teşekkürler. Saygılar.

not : buda everest sistem raporu

CPU Türü: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo P8700, 2500 MHz (9.5 x 263)
    Anakart Adı: Dell Studio 1537
    BIOS Türü :Phoenix
    BIOS Sürümü :A08
    İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @ 2.53GHz
    Görüntü Bağdaştırıcısı Özellikler: Aygıt Tanımı Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family Bellek Boyutu 256 MB
    Broadcom BCM4322AG 802.11a/b/g/draft-n Wireless Network Adapter
    Broadcom NetLink BCM5784M PCI-E Gigabit Ethernet Controller
    Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller
    Ses Bağdaştırıcı : IDT 92HD73C1 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller
    Ağ Bağdaştırıcısı: Dell Kablosuz 1510 Wireless-N WLAN Mini-Card

2. sa3it

sa3it Yeni Üye

model tam olarak: Dell studio 1537 PP33L

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

windows 7 kurdunuz mu?
    Kurduysanız bir çok sürücüyü kendisi kuracaktır. Kuramadıklarını söylerseniz yardımcı oluruz.

4. sa3it

sa3it Yeni Üye

yok henüz kurmadım. sonradan problem çıkmaması için tedbirli davranmaya çalışıyorum. eğer sizde varsa, driverları paylaşırsanız sevinirim .

5. mynameisniko

mynameisniko Yeni Üye

Mrb, Dell 1537 laptopumu 20 gün önce aldım ve geldiği gün win7 basic yüklü geldi, basit ve kısıtlamalı olduğundan win 7 ultimate yükledim driverleinden sadece kart okuyucu kızılötesi yüklü gözükmüyordu zaten onlarda çok önemli değil bana göre, sizde dell sitesinden indirebilirsiniz linki aşağıda veriyorum vista driverleri görünüyor ama vista driverleri win7 ile uyumlu

http://support.euro.dell.com/support/do ... WLH&osl=TR

Sayfayı Paylaş