dell inspiron N5110 touchpad problemi

Konu, 'Dell Notebook' kısmında wiplex tarafından paylaşıldı.

1. wiplex

wiplex Yeni Üye

öncelikle merhabalar..
    dell N5110 laptopum var laptopumu yeni aldım ( 10 gün bile olmadı) fakat laptopa 2 harici hdd takınca touchpad sapıtıyor (dosya aktarımında daha sık görülüyor).ama aynı anda usb den taktığım mouse da problem olmuyor.sadece mouse touchpad da hareket etmiyor.birde hddleri usbden çıkarıncada problem olmuyor.Driver'i sildim tekrar yükledim ama problem hala devam etmekte..
    -elektriksel bir problemmi? güç yetmemesi tarzında ?
    -önemli bir probleme ilerde yol açar mı ?
    -format felan atsam işe yarar mı tekrar düzelir mi acaba ?
    şimdiden tşkler..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Dell in evde servis hizmeti var, uğraşacağınıza servisi çağırın bence.

3. wiplex

wiplex Yeni Üye

recovery tuşunu biliyormusunuz peki ?

4. sonmezim

sonmezim Yeni Üye

aynı laptop bende de var bu gün alır almaz win 7 64bit kurdum touchpad sagdan sola doğru nereden dokunursak algılıyor ancak sol taraftan baslarsam hareket etmiyor imleç basılı olarak parmagım ortalara gelince algılama başlıyor ama sagdan sola doğru mousu elimi kaldırmadan hareket ettirdiğimde en sola da gelsem çalışıyor ama elimi bıraksam ve sol taraftan yeniden hareket ettirecek olsam nuh diyor peygamber demiyor illa ortaya yakın bir yerden algılamaya başlıyor başkada bir sıkıntım yok driver falan hani. acab a bu dell n5110 serisinde bir sıkıntı ı var? szice iade mi edeyim servis mi çağırayım daha 1 günlük yoksa eksik birşeyler mi yapıyorum

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Touchpad sürücüsünü kurdunuz mu yoksa kendi mi tanıdı.

Sayfayı Paylaş