DELL inspiron N5110 B67F45 Isınma Sorunu

Konu, 'Dell Notebook' kısmında ZELZELE! tarafından paylaşıldı.

1. ZELZELE!

ZELZELE! Yeni Üye

arkadaşlar aleti alalı 1 hafta oldu fakat bir ısınma problemi varki canımı sıkıyor oyundayken ısı bu derecelere yükseliyor bilmiyorum normalmi ama ilk defa bi 10 dk evvel need for speed the run oynarken pc bi anda kapandı pcye baktığımda çok sıcaktı sonra açtım pc yi sorunsuz açıldı ve direk size yazıyorum the run oynarkenki pc nin sıcaklığı sizce bu normal mi kapanmasının nedeni bu ısımı ve kapandığındada altında kitap vardı bulunduğu yerden yüksekteydi yani sorum sorun var diyorsanız dell i arayınca muhtemelen gelip yapacaklar nasıl bir çözüm sağlarlar yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada laptopu internet üzerinden aldım

Kod:
    http://www.sanalmarketim.com/urun/45e0b4d9996d5621d9e9f4ba7fc731ef/DELL-inspiron-N5110-B67F45-Core-i7-2670QM-8GB-500GB-GT525M-15.6#34;-FreeDos
    Oyunda ultra ayarlardayken ısısı bu :

Pc normal internette dolaşırken ısı bu:

Battlefield 3 high ayarlardayken oynarkende ısı 98 lere çıkıyor fanlar gayet güzel çalışıyor görünüyor ama ısılar bu önerileriniz nedir

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer oyun sırasında kapanıyorsa vakit kaybetmeden servis çağırmanızı öneririm. 30 gün içinde arıza olursa değişim dahi yaptırabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş