dell ınspıron 6400 upgrade eden varmı?

Konu, 'Dell Notebook' kısmında MURAT_RS tarafından paylaşıldı.

1. MURAT_RS

MURAT_RS Yeni Üye

merhaba arkadaşlar dell ınspıron 6400 notebook'um var ana kartın imkanları dahilinde neler yapabilirim?

core duo işlemcim var 1.6 en fazla ne kadar yani kaç ghz işlemci takabilirim.

ana kartım intel 945 chipset

şuan 2 gb ram'im var en fazla ne kadar ram takabilirim 2 slotu var 667 mb ddr2

80gbtıda 320 gb yapayım diyorum ne dersiniz. bana ne kadara gelir böyle bir işlem bu parçaların çıkmaları bulunabilirmi?yardımlarınızı bekliyorum saygılar...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Benim önerim bu notebooku satıp yeni bir tane almanız yönünde olacaktır.
    Disk arttırabilirsiniz (tabi uygun diski almaya dikkat edin) falan ama sonunda aynı kapıya çıkar.

3. MURAT_RS

MURAT_RS Yeni Üye

Aslında kendim bu notebooktan çok memnunum şuana kadar ne servis yüzü gördü nede başka bir şey oldu.performansını olsun oyun performansı olsun beni tatmin ediyor.lakin ufak tefek oynamalarla daha iyi sonuç alabilirmiyim düşüncesindeyim.şuanda beni kesen notebook fiyatları 1500-2000lira civarında o fiyata kadarda büyük ihtimal çıkamayacağımdan bunun üzerinde oynamak daha mantıklı gibi.Dediğim gibi neler yapabilirim onu araştırıyorum.100lira civarında rami ve hdd 100lira civarında işte işlemciyide 2.el bulabilirsem çok iyi olacak,işlemci konusunda hiç bir fikrim yok oda ayrı kıstas.

Sayfayı Paylaş