DELL HAKKINDA BİR SORU?

Konu, 'Dell Notebook' kısmında mahir06 tarafından paylaşıldı.

1. mahir06

mahir06 Yeni Üye

Merhabalar, notebook lar içinde kasa görünümü olarak en çok hoşuma giden marka dell. Fakat bir sorum olacak; Notebook alma arifesindeyim, gönlüm dell den yana. Yaptığım araştırmalara göre ekran kartı 512 mb ( paylaşımsız ) olan dell marka ürün Türkiye'de satılmıyor. yada satılıyorda ben mi bulamadım? Ekran kartı 512 mb olan bir model tavsiye edebilirmisiniz? Eğer bu özelliğe sahip model yoksa Türkiye'de biraz ilginç değil mi? Şimdiden teşekkürler.

2. mahir06

mahir06 Yeni Üye

Sorum hakkında yorum yapabilecek biri var mı? Çok yardımcı olacak ban cevaplarınız.Teşekkürler.

3. karaf

karaf Yeni Üye

Dell'in uluslararası sitesini şöyle bir inceledim ama sadece bir tane model bulabildim 512 MB ekran kartlı olan.
    http://www.dell.com/content/products/pr ... 30_anav4~~

İncelemek istersen bakabilirsin.

Pazarlama politikası olarak 512 MB ekran kartını tercih etmiyor olabilirler. Bu ilginç tabii ama bunun dışında yine ülkemize getirilmiyen bir çok model daha oluyor aslında. Hatta bazı markalarda ülkemize özgü değişikliklerde yapılabiliyor.

Başka markalardan da 512 MB ekran kartlı olan modeller bakabilirsin. Monster'da var bildiğim kadarıyla.

Kolay gelsin.

4. mahir06

mahir06 Yeni Üye

Verdiğiniz link i inceledim. Yurt dışında bile çok az var 512 mb lık modeleler demekki. Bence çok ilginç Bir politika. Genelde iş yaşamı için düşünülerek tasarlanmış notebooklar olduğu için ekran kartı performansını göz ardı ediyolar olabilir. Teşekkür ederim.

5. grisnackh16

grisnackh16 Yeni Üye

256mb ddr3 ekran kartı kullanıyorlar daha ne istiyossunuz dandirisk 512mb ekran kartlarından daha iyidir

Sayfayı Paylaş