Dell bios şifresi kırma, Dell hdd şifre kırma, sıfırlama

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında DiosNotebook tarafından paylaşıldı.

1. DiosNotebook

DiosNotebook Yeni Üye

Dell İnspiron, Latitude ve Vostro cihazlarda 595B , 2A7B ve 1F5A bios versiyonlarının tamamında unutulan BİOS ve HDD şifrelerini çözüyoruz. Tek yapmanız gereken cihazınızı servisimize getirmeniz ve cihazın size ait olduğunu gösteren faturayı servis yetkilimize göstermeniz gerekmektedir. Bu işlemi cihazınıza hiç bir zarar gelmeden %100 garanti ile yapıyoruz.

Konuyla ilgili servis danılmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 0 212 212 19 98 http://www.dios.com.tr

2. zehra1979

zehra1979 Yeni Üye

Merthaba

Bir haftadır bu işi cidden halledebilecek bir firma arıyordum. dell inspiryon 6400 laptopumuza kızım şifre koymuş ve sanırım unuttuğu için açamıyoruz. kadıköyde bir firmaya götürdüm yapamadılar. Eğer cidden yapabilirim diyorsanız yarın sizi arayacağım. iyi geceler.

3. DiosNotebook

DiosNotebook Yeni Üye

Tabi hanımefendi , istediğiniz zaman cihazınızı servisimize getirebillirsiniz.

4. zehra1979

zehra1979 Yeni Üye

Buradan da bir tşk. etmek istedim. Dell laptumuzdaki şifreyi çözdüğünüz için. Tekrardan ellerinize sağlık Dios Notebook çalışanları. sonunda laptopumuzu kullanmaya başladık. [alkis] Sizi bütün tanıdıklarıma tavsiye edeceğim. çok tşk ler.

5. armeda

armeda Yeni Üye

iyi günler. mehmet ben. ikinci el olarak dell 6000 laptop aldım. üzerinde toshiba hd var ve şifresi kilitlendi.elimde faturası yok. zaten laptop 10 yıllık. faturasının olması mümkün değil. amacım hd. içerisindeki bilgileri kurtarmak.bu işlemi yapabilirmisiniz. trabzonda ikamet ediyorum.tşk tel 05057659525

6. DiosNotebook

DiosNotebook Yeni Üye

Merhaba Mehmet bey, yarın sizi arayacağım, kusura bakmayın uzun zamandır buraya giremedim, mesajınızı şimdi gördüm. Görüşmek üzere.

Sayfayı Paylaş