DELL 4050 B43F43 WİN 7 DRİVERLAR YARDIM

Konu, 'Dell Notebook' kısmında oollccaayy tarafından paylaşıldı.

1. oollccaayy

oollccaayy Yeni Üye

Slm arkadaşlar dell n serisi 4050 b43f43 bilgisayar aldım. 14inch i5 işlemci vs vs fredoss olduğu için win 7 yükledim dell in sitesine bağlanıp driverları bilinsiz bir şekilde sıradan indirdim kurdum. şu anda kamera gözükmüyor kısa yolu yok msn açınca çıkıyor. touch pad in kaydırma çubuğu yok. bunların driverları yüklenmedi sanırım. Bu driverları bulabilirseniz çok memnun kalırım.

Merak ettiğim konulardan biride bu bilgisayarda çift ekran kartı mı var sanırım öyle aygıt yöneticisinde 2 ekran kartı görünüyor ama ben bunlar arasında nasıl geçiş yapacam bilmiyorum.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Dell in sitesinden touchpad sürücüsünü kurdunuz mu?
    Aygıt yöneticisinden touchpade sağ tık, özellikler ayrıntılara girip çıkan donanım kimliklerini yazarmısınız?

Kamera için Dell'in yardımcı programlarını kurdunuz mu? Sadece driver değil programları da kurmak lazım.

Harici AMD ve işlemcinin üzerinde intel olmak üzere iki ekran kartınız var. Normalde siz güçlü ekran kartı gerektiren bir oyun program vs açtığınızda harici ekran kartına otomatik geçer, diğer durumlarda ise işlemcinin üzerindeki ekran kartından çalışır.

Sayfayı Paylaş