Datron PL5C USB Port Çalışmıyor (Acil!!)

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında Erhun tarafından paylaşıldı.

1. Erhun

Erhun Yeni Üye

Arkadaşlar elimde bulunan Datron PL5C model notebookumun usb portlarından hiç birisi çalışmıyor. Mause yada Flash Disk benzeri cihazları taktığımda mauseun ve FDDin ışığı yanıyor ve USB den güç aldığını anlıyorum ama çalışmıyor aynı anda da windows kilitleniyor ancak bağlantıyı kesince de windows tekrar normal olarak çalışmaya devam ediyor. Aygıt yöneticisinde USB portları normal şekilde görünüyor driver larında sorun yok. Daha öncede sorunsuz çalışıyordu ama durup dururken çalışmaz oldu. Sorundan sonra hiç format atmadım. Kullandığım OS:WinXP SP2, diğer donanım normal olarak çalışıyor ancak usb portlarım çalışmadığından notebookum elsiz kolsuz gibi. Bu sorunu ve çözümünü bilen arkadaşlardan lütfen acil yardım bekliyorum.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

donanımsal bir sorun olabilir. Tekrar format atmanızı sorun devam ederse teknik servise göndermenizi öneririm.

3. enteks

enteks Yeni Üye

evet bende de aynı sorun oldu servise gönderdim .board değiştirdiler.geleli 2 ay olmadan yeniden benzer durum sözkonusu. sanırım bu modelde imalar hatası sözkonusu.değiştirmelerini veya fark ödeyip başka model göndermelerini isteyeceğim .umarım sorunsuz çözüme kavuşturaabilirim

4. metinx

metinx Yeni Üye

kardeşler bende de anyı sorun var yardııımmmm acilll?????

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayın metinx bir üstte nteks'in yazdığı mesajda anakartın değiştiğini yazmışlar. Buna Biz yardımcı olamayız.

Sayfayı Paylaş