datron ms1221 webcam problemi

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında yavuzselim tarafından paylaşıldı.

1. yavuzselim

yavuzselim Yeni Üye

Datron ms1221 laptopum var. Dahili webcamı var yeniden vista kurdum ve dahili webcamı görmüyor. İnternetten sürücülürini indirdim bison sürücüleri ama hala görmüyor. Üstelik aygıt yöneticisinde webcam hiç görünmüyor. Bilgisayardaki p2 tuşuna bastığımda ise daha önce çıkmayan bir arama sayfası çıkıyor. Webcam donanımsal bi problem çıkarmış olabilir mi?

2. yavuzselim

yavuzselim Yeni Üye

arkadaşlar varsa vista32 sürücüleri varsa çok makbule geçecek bütün parçaların sürücülerini arıyorum.

3. yavuzselim

yavuzselim Yeni Üye

arkadaşlar ufotekin sitesinde verdiği sürücüler genel sürücüler. Dolayısıyla uymuyor. MS 12 serisi için hep aynı sürücüleri vermiş mesela. Ses kartı sürücüsü ses kartını tanıtıyor ama eskisi gbi tam performans çalışmıyor. Yada usb çıkışları, Usb çıkışı her tür aleti görmüyor.2.0 usb randımanı vermiyor. Bu yüzden ufotek haricinde elinde sürücü olan varsa sevinirim.

4. acemiwebci

acemiwebci Yeni Üye

Bu link çalışmıyor. Bu arada UFOTEK'in son durumu hakkında bilgisi olan var mı ? Sitesi kapanmış. İnternette herhangi bir bilgi bulamadım.

5. acemiwebci

acemiwebci Yeni Üye

İşe yaramıyor. Asıl QuickLaunch (Kısayol Tuşları) sürücüsü lazım. P1 ve P2 tuşları çalışmıyor. Bu yüzden kamerayı açamıyorum.2 gündür çalıştırmayı başaramadım [aglamak]
    Kamerayı açmanın başka yolu yok mu ? Bilen var mı ?

Sayfayı Paylaş