DATRON AERO TW7 Xp driverları

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında efendisiz tarafından paylaşıldı.

1. efendisiz

efendisiz Yeni Üye

Merhaba Notebook.gen.tr ahalisi
    Elimdeki DATRON AERO TW7 marka notebook'un xp driverlarını bulamadım. kendi sitesindede yok şuan Vista var ondada linkleri çalışmıyor. Xp driverları olan arkadaşlar buraya ekleyebilirse sevinirim.
    Kolay gelsin...

2. efendisiz

efendisiz Yeni Üye

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Teşekkür ederiz paylaştığınız için.

4. efendisiz

efendisiz Yeni Üye

Arkadaşlar bu ses sorununu halledemedim. sizce modeli nedir bunun?

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

realtek olabilir belki,everest gibi br programla bakmanı öneririm.ya da aygıt yöneticisinden bak önce.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ses yaması ve ses sürücüsü diye aratırsan sitede birçok çözüm bulacaksın.

7. infernal_fp

infernal_fp Yeni Üye

aga bu casper in sürücüleri arkadaş Datron demiş :S:S banada lazım Datron aynı modeli

8. sonercalik

sonercalik Yeni Üye

Mrb arkadaşlar benim esli bi datron aero g300 laptop um var da wireless sorunum var ön taraftaki wireless tuşunu açtığımda hiçbişi olmuyor ağ bağlantılarımda kablosuz ağ da görünmüyor ama tüm driverleri yüklü görünüyor sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim...İyi çalışmalar..

9. icaymis

icaymis Yeni Üye

bu beş para etmez makinenin ses sürücüsü kurulmuyor... yama yı kurduk denilen her bir haltı yaptık, neler neler denedik bana mısın demiyor meret :(

10. gelecekonline

gelecekonline Yeni Üye

Bende ses te sorun yokte denemediğim cd ve sitesindeki driverlar dahil wireless driverlar dahil hiçbir çalıştırmadı.Bı konuda bilgisi olan varmı

11. sekerx

sekerx Yeni Üye

usta datronda direk ses programını kurmayacan önce hotfix diye bir program var driverler var içinde onu kuracan ondan sonra oluyor kesin bende de bu cihaz var ben yaptım hiç bir sorun olmadı sitedeki driveride kurdum oldu sana sölediğim şekildede yaptım oldu ama büyük ihtimal atladığın bir basamak var.

bu linkteki hotfix var onu tek kuracan ondan sonra elindeki modelin ses progaramını kuracan

12. tyusuf

tyusuf Yeni Üye

Bende de aynı problem vardı...Epeyce sinirlerim altüst olmuşken yine bu sitede Toshiba için verilen ses kartının sürücü kurma metodu işime yaradı:
    toshiba-f6/toshiba-satellite-a210-16g-psaele-laptop-hakkinda-hersey-t2364.html

Ben ses için sürücü yükleme işini yapmıştım; o yüzden alttaki paragraftan itibaren uygulmayı yaptım ve yeterli oldu.

"Ses kartı kurulumunda hata verebilir dert etmeyin. Bilgisayarıma sağ tıklıyoruz. Özellikler > donanım > Aygıt yöneticisini açıyoruz. EN ALTTA SİSTEM AYGITLARININ ALTINDA sarı ünlem işaretiyle bir pci device göreceksiniz. Sağ tıklıyoruz.
    Sürücüyü güncelleştir > Hayır, Bu kez değil > Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) i seçip ileri diyoruz. Gelen ekranda arama şu konumu da içersin: yazan yerde işaret yoksa mouse ile tıklayarak işaretliyoruz. Hemen altında boş bir satır olacak. Bu satıra şunu yapıştırın.

Kod: Tümünü seç
    C:\Program Files\Realtek\Audio\InstallShield

Daha sonra ileri'yi tıklayıp herşeyi onaylayarak kurulumu tamamlayın. Bilgisayarı yeniden başlatın. Ses kartınız başarı ile kurulmuştur."

linkte anlatılanları yaptığınızda problem hemen çözülüyor.

Umarım size de faydalı olur...

13. soundurock

soundurock Yeni Üye

Arkadaşlar aygıt yöneticisinde ağ denetleyecisi var bu kablosuz driveri olmuyo yardım edermisiniz

Ekli Dosyalar:

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

15. alira

alira Yeni Üye

16. s3cox

s3cox Yeni Üye

Datron tw7 notebook bios güncellemesinin yapılımı hakkında bilgi verebilirmisiniz?

notebook tan ses cıkmıyor :S

17. s3cox

s3cox Yeni Üye

acil yardımcı olabilirseniz sevinirim.

18. Adamin1i

Adamin1i Yeni Üye

Arkadaşlar datron tw7 model laptopumun bluetooth sürücüsünü kurdum tanımadı. Nasıl kuracağım bunu?

Sayfayı Paylaş