Crysis, Second Life ile birleşirse

Konu, 'Oyun Genel' kısmında Slithereen Guard tarafından paylaşıldı.

 1. Slithereen Guard

  Slithereen Guard Yeni Üye

  Müthiş grafiklerleriye internette bir salgın haline gelmesi beklenen Blue Mars duyuruldu.

  Milyonları peşinde koşturan, dergilere haberlere konu olan internette ikinci bir hayat vadeden Second Life isimli oyunun artık pabucu dama atılmak üzere. Avatar Reality firması tarafından hazırlanan Blue Mars isimli online oyunda Crysis'de de kullanılan CryENGINE 2 motoru kullanılacak. Yani Blue Mars isimli oyunda Second Life'ın en büyük eksiği olan görsellik oldukça ön planda olacak.

  Yerli Kardeşler'in kurduğu Crytek firmasının ürettiği en son grafik motoru olan CryENGINE 2, Blue Mars'ın temelini oluşturuyor. CryENGINE 2 motoru üzerine kurulan Blue Mars, görselliğiyle kullanıcıları büyülemeyi hedefliyor.

  Blue Mars, 2177 yılında, Mars'ın yaşanabilecek bir yer haline getirilmesini konu alıyor. İnsanların Mars gezegenine yerleşmesini anlatan bu oyunda, kendinize yer edinmek için hangi işlerle uğraşacağınız tamamen sizin elinizde olacak. Marsın yeşillenmiş yüzeyini keşfederken, istediğiniz gibi 3'üncü parti program yazarak kendi oyunlarınızı yaratabileceksiniz.

  Yerli Kardeşler tarafından geliştirilen CryENGINE 2 motoru sayesinde oyunun karakter animasyonu ve fizik modelleme teknikleri üstün düzeyde olacağından, gerçekçilik hissini yaşatma konusunda kullanıcıların adapte olması kolay olacak

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kaynak HardwareHaber. [coffee2]
   

Sayfayı Paylaş