Counter-Strike v1.6 için Serverlar @ TR-AW

Konu, 'Oyun Genel' kısmında MooNLiFe tarafından paylaşıldı.

 1. MooNLiFe

  MooNLiFe Yeni Üye

  IP ler hakkında bilgilendirme (CS v1.6);

  Daha önce çalıştığımız servis sağlayıcının Türk Telekom ile arasında yaşanan pürüz nedeni ile özellikle ONLINE oyun camiasında büyük sıkıntılar yaşandı. TR-AW olarak 3 IP mizde ayını servis sağlayıcı altında hizmet vermekte idi. Yaşanan sıkıntı sonucunda IP lerimizi değiştirmek zorunda kaldık. Yeni IP ler şu şekilde:

  cs.tr-aw.com:27015 ya da dm.tr-aw.com:27015 - TR-AW Public/DM Server
  mac.tr-aw.com:27025 - TR-AW Match Server

  Önemli Not: Bu IP lerimiz ile uzun seneler yeni servis sağlayıcımızın bünyesinde kalmaya kararlıyız. IP lerimizin bundan sonra bu tarz bir sorunla karşılaşmaması için DOMAIN NAME bazlı IP ye geçmiş bulunmaktayız. Eğer sunucularımıza IP ler üstünden (212.175.239.195) erişemez iseniz:

  cs.tr-aw.com - TR-AW Public Server
  dm.tr-aw.com - TR-AW Death Match Server
  mac.tr-aw.com - TR-AW Match Server

  şeklinde erişebilirsiniz. IP ler değişseler bile (212.175.239.195) DOMAIN NAME bazlı IP ler sizi değişen IP ye götüreceklerdir.

  Herkese iyi oyunlar, güncelleştirmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.Gerekli bilgiyi (Web Sitesi, MSN gibi) profilimden isteyen edinebilir...

  Tüm notebook kullanıcılarını sunucularımıza bekliyoruz ;)
   
 2. MooNLiFe

  MooNLiFe Yeni Üye

  IP adreslerimiz güncelliğini korumaktadır, TR-AW.com adresinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bize ulaşın bölümünde facebook grup dahil pek çok iletişim şekli ile karşınızdayız...
   
 3. Error!

  Error! Yeni Üye

  bu counter bir çok zamandır oynamak istiyorum ama onu yükle bunu yükle gözümde büyüyor :) birde bu oyunu deli gibi oynuyanları düşününce üşeniyorum:):):)
   

Sayfayı Paylaş