Conexant CX20549@nVidia MCP65 - Audio Driver

Konu, 'Hp Notebook' kısmında cbt_siyahbeyaz tarafından paylaşıldı.

1. cbt_siyahbeyaz

cbt_siyahbeyaz Yeni Üye

Arkadaşlar Merhaba...
    HP Pavilion DV6580ET Notebookum için;
    1.Conexant CX20549@nVidia MCP65 - High Definition Audio Controller Ses Sürücüsüne ihtiyacım var.
    2.nVidia MCP65 - LAN Controller Ethernet Sürücüsüne ihtiyacım var.
    Yardımlarınızı acilen bekliyorum. Kaç günldür gündüzüm, gecem bunları aramak ve deneme yapmaktan helak oldu.
    Şimdiden Teşekkürler...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Herhangi bir amd işlemcili hp konusunda bulabilirsiniz. Birazcık araştırın.

3. xcodex

xcodex Yeni Üye

4. cbt_siyahbeyaz

cbt_siyahbeyaz Yeni Üye

Sevgili SAKA...
    Bu konu ile ilgili araştırma yapmadığım kanısına nereden vardığını bilemiyorum. 7-8 gündür bu konu ile ilgili uğraşı veriyorum. Donanım ve yazılım konularıyla işim gereği zaten yeterince ilgiliyim. Buna binaen internet alemi içerisinde konu ile ilgili yerli, yabancı yüzlerce site hatim ettim. HP Notebooklardan haz almam. Uğraştığım Notebookda yakın bir dostumun zaten. Neyse sadede gelelim. Artık canıma yetmiş olması itibariyle, birazda HP'ye kızarak farklı modellere ait yazılımlar arası bir entegrasyon sağlıyarak olması gereken driverı tekrar yaratmış oldum ve sorunu çözdüm. Zaten ardındanda HP London destek hattından driver geldi ne hikmetse! Ancak; yardım ve çözüm anlayışını diğer arkadaşara yaklaşım şekline bakarak garipsemek ile beraber yinede teşekkür ederim. Zira anlattığım üzere İhtiyaç kalmadı...

5. cbt_siyahbeyaz

cbt_siyahbeyaz Yeni Üye

XCODEX ilgine çok teşekkürler... Yardım anlayışın içinde ayrıca sağolasın... Umarım HP bölümü için aranan yönetici biran önce bulunur. Zira gördüğüm kadarıyla şuanki arkadaşlar yoğunluktan her zaman yeterince yardımcı olamıyor ve isteklere yetişemiyorlar... Böyle durumlarda senin gibi arkadaşların bilgilerini esirgememeleri forum üyelerini aydınlatıyor. Tekrar teşekkürler...

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Birazcık araştırın derken şimdiye kadar araştırmadığınız kastetmedim. forumda benzer konular var onlara bakarak bulabilirsiniz demek istedim.
    O kadar yoğunumki direk lnk veremedim ama birkaç başlıkta birazcık araştırarak bulabileceğinizi ima ettim.

xcodex linki vermiş size zaten :)
    Kendisini yakında yönetici olarak göreceğiz umuyorum.

7. hakan_ozturk

hakan_ozturk Yeni Üye

çözum geldi demişsiniz...insanlık namına paylaşsaydınız keske bizde sevinirdik gercekten ne diyeyim yine de tesekkürler....

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş