COMPAQ Evo N800v

Konu, 'Hp Notebook' kısmında sonesmer tarafından paylaşıldı.

1. sonesmer

sonesmer Yeni Üye

Ustalar merhaba bu siteyi tesadüfen buldum ve harika görünüyor benim şöyle bir sıkıntım var başlıkta yazan marka modelde bir notebookum var bunun bende ne dırayvırları var nede başka birşeyleri birde yeniden başlat değim zaman yeniden başlatma işini yapmıyor windos yeniden başlatılıyor diyor ve öylece kalıyor ne işletim sistemindeyken bunu yapıyor nede kurulum yaparken bunu yapıyor mesela xp kurarken yeniden başlatılıyor dşyor ve öylece kalıyor bende açma ve kapama düğmesine basılı tutuyor bir süre öyle kapatıp yeniden açıyorum bunu neden yapar aceba birde bu pc ile ilgi tümdırayvırlarını nasıl teymin edebilirim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim [imdat]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde sağlıklı bilgi alışverişinizi korumak için uyduğumuz bazı kurallar var. Bu kuralları site-kurallari.php sayfasından okumalısınız. Örneğim tamamı kalın harflerle mesaj yazılması bu kurallara aykırıdır.

Sorunuza gelirsek;
    Sürücüler için everest isimli program ile alınmış donanım raporu gerekiyor.
    duyuru/driver-arayanlar-mutlaka-burayi-okusun-donanim-raporu-alma-t788.html

Ayrıca xp kurulumunu hep aynı xp cdsi ile mi deniyorsunuz? Cd de bir problem olabilir mi? Başka bir cd ile denediniz mi?

3. sonesmer

sonesmer Yeni Üye

değişik cd lerlede denedim farklı işletim sitemleride kurdun ama olmadı sorun aynı devam ediyor kendini yeniden başlatamıyor

Sayfayı Paylaş