Compaq CQ60-125ET wireless bağlantı sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında efeyirmi tarafından paylaşıldı.

1. efeyirmi

efeyirmi Yeni Üye

Bilgisayarıma win7 ultimate yükledikten sonra wireless bağlantı sorunları ile karşılaşmaya başladım bağlantı canı isterse bağlanıyor istemezse bağlanmıyor diğer dizüstü bilgisayarımda bu sorunlar yok ondada yine aynı işletim sistemi yüklü ve aynı marka fakat düşük modeli . manuel bağlantı yapmak istiyorum onuda yapmıyor bilgisayarım için win7 driverlerini hp nin kendi sitesinden indirdim ve tüm driverleri yükledim eksik bir driver yok. sizce problem nedir. birde bildiğiniz gibi bu cihazda dahili bluetooth yok sonradan dahili bluetooth takılabilirmi son olarak dahili wireless üzerindekini daha güçlü bir wireless değiştirsem sorun ortadan kalkarmı?

2. dimen_65

dimen_65 Yeni Üye

Sinyal sevyesi çok düşükse sıkıntı yaşaman normaldir. Şayet sinyal yüksekse onarağmen kopma oluyursa tafsiyem modemi resetliyip yeniden bilgilerini gir ve ağ adını değiştir mümkünse birde bilgisayarı modeme çok yakın kullanıp test et

modem uzaksa axses point dediğimiz cihaz vara onunlan sinyal sevyesini yükselte bilirsin harici wiarlies adaptör kullanmanı tavsiye etmem

Sayfayı Paylaş