compaq 6720s

Konu, 'Hp Notebook' kısmında alucard tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alucard

alucard Yeni Üye

meb arkadaşlar compaq6720s aldım xp yide bi güzel kurdum

kendi sitesinden bütün driverlerini indirdim kurdum

ama 1 tane bilinmeyen aygıt kaldı
    bir tanede high definition aodio veri yolundaki modem aygıtı diye bişey var tanımadığı bunlar ne ki acaba

kendi sitesinde modem driveri yok bu arada

2. alucard

alucard Yeni Üye

3. endless

endless Yeni Üye

sevgili arkadaşım xp yi nasıl kurmayı başar ben bir türlü kuramadım hdd yi görmedim sanırsam sata driverlerinden kaynaklanıyot

4. black_bloody

black_bloody Yeni Üye

selam hdd sata driverini nlitle ile xp cd sinin içine atabiliyorsunuz . benim sorunumda ses driverini hiç bil ne görüoo nede yukleyince hp'nin sitesinden yuklemede sorun çıkarıoo acil bi yardımcı olursanız çok ii olur yoksa camdan atıyorum notebook' u :)

5. ciko44

ciko44 Yeni Üye

evet hocam bende sadece ses driver ını yükleyemedim bus falan diyor bir yardımcı olursanız sevinirim

6. grinens

grinens Yeni Üye

karşılarştıgım problem ethetnet driverini bulamadım sitesindekii indirdim.kuruyoyum ama ip almıyor elle ip veriyorum ama yine aynı sorunla karşılaşıyorum

Notebook hp 6720s tcr xp ethernet driverı lazım

7. gececi28

gececi28 Yeni Üye

okardeş eternet driveri bende var ama siteye nasıl uploud edeceğiz bilmiyorum

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

rapidshare.de adresine yükleyip burada adresi yazabilirsiniz.

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

Asıl biz sana gıcık olduk arkadaşım.

10. papiruss

papiruss Yeni Üye

Arkadaşlar ben Xp yi kurdum bütün driverları tanıttım hepsinide hp.com.tr den indirdim. http://welcome.hp.com/country/tr/tr/sup ... ay=drivers

Yalnız şöyle bir problem ortaya çıktı notebook un sol tarafında bulunun CTRL tuşu ile fine tuşu aktif değil. Bütün sürücüleri ve kısayol programlarını siteden indirdim kurdum yinede işe yaramadı. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba.

Not : Laptop unuza Xp kurmak istiyorsanız setup undan sata fonksiyonunu kapatın, bu fonksiyonu değiştirdiğiniz de kurulum esnasında sürücü tanıtmanıza gerek kalmadan Xp tarafından hdd niz otomatik olarak görülecektir. (Sata driver lar xp de mevcut değildir.)

11. mRocK

mRocK Yeni Üye

bide bana gıcık olsana gıcık oluşuna hasta oldum.

İnsanlar çok ilginç sanki sen buraya cevap yazsan biri benim cebime para koyuyor. Sen bir forum nedir ne işe yarar önce onu öğren. Biz burda karşılıksız olarak bilgi paylaşıyoruz. Bildiğimizi anlatıp bilmediğimizi öğreniyoruz. Arada senin gibi üç beş çapulcu çıkıyo kendisiyle problemi olan aklıyla problemi olan böyle densiz densiz şeyler yazıyor. Basit olmayan ne bekliyosun. Çok iyi anlatıyoruz o yüzden basitçe herkes anlıyor baksana senin için bile basit gelecek şekilde anlatmış arkadaşlarım. Neyse bu herkese bi ibret tablosu olsun

12. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Mesajı yazan arkadaş siteden uzaklaştırılmıştır. Gereksiz insanlara ihtiyacımız yok.

13. erkankaan

erkankaan Yeni Üye

teşekürler cok yarımcı oldu

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konuya şuradan devam edebilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş