compaq 6720s ekranda titreme?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında gececi28 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gececi28

gececi28 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar bende compaq 6720s celeron 1.73 ghz laptop var aldığımda vista kuruluydu işletim sistemin xp pro ya çevirdiğimde bilg. en küçük titreşimde ekran gidip gelme yapıyor ve bunu ekrana her dokunuşumda yapıyo ekran bağdaştırıcısının driverini kaldırdığımda ekran biraz daralıyo ama sorunda ırtadan kalkıyo bilg. mobil intel 965 exp. chipset family kurulu sorun bu driverden kaynaklanıyo hp nin sitesinden indirmiştim ne yaptıysam ekranı 15.4 modunda titremeden kullanamadım acaba aynı sorunu yaşayan varmı hepinize teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. kilicalper

kilicalper Yeni Üye

Bu sorun bendede var sanırım sende mercedesin 40.yıl hediyesinden aldın laptopu.Ne yaptıysam olmadı.Fakat kendi sitesinde bir metin gördüm ingilizce içeriği anladığım kadarıyla bios güncellemesi yaptırıp tekrar xp yi kurun ve kurduktan sonrada ilk önce ekran kartı sürücüsünü tanıtın diyor.
    Daha denemedim ama umarım olur. Eğer bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

4. gececi28

gececi28 Yeni Üye

yok onuda denedim yemedi yaw bu hp mühendisleri ne yapmışlar buna ya vistada tık yok xp de sorun yumağı

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konuya şuradan devam edebilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş