Compaq 6720s Celeron-m 540 GR773S

Konu, 'Hp Notebook' kısmında samilbey tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samilbey

samilbey Yeni Üye

Durum:
    Elimde ki; free doss olarak yeni satın aldığım "Compaq 6720s Celeron-m 540 GR773S" laptopa,
    Hp compaq 6720S GR646EA (hp-f5/hp-compaq-hp-6720s-gr646ea-notebook-hakkinda-hersey-burada-t1126.html) bölümündeki yüklemelerin hepsini yaptım.
    Ancak Bluetoot u yüklediğimde son kısımda "TURN ON BLUETOOTH TO CONTİNUE" ibaresi geliyor...
    ve Bluetoot un yüklendiğine dair bir ibareyi ne programlar menüsünde ne de ekle kaldır da görebiliyorum..

Soru:
    1.Bluetoot yüklendi mi.. Yüklendiyse yada yüklenmediyse, şimdi ne yapmam gerekir.. Nasıl çalıştırabilirim..
    2.Hp compaq 6720S GR646EA'ya ait drivverlerin hepsini yükledik ama yanlışmı yaptık.. "Compaq 6720s Celeron-m 540 GR773S" için ayrı driverler mı kullanmalıydık.. (nereden bulacaz...)

Teşekkür:
    Özellikle; sata XP oluşturulması ve adım adım driverlerin yüklenmesi konusundaki tam desteklerinden dolayı "kokoben" ve "SAKA" ya çok teşekkür ediyorum.. Kendi adıma unutulmayacak bir güzellikti... yok sa koltuğumuzun altında boş bir laptopla kalakalmıştık...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş