COK soruldu biliyorumm ama yinede LOCKED BY ANOTHER APPLICAT

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında two_face tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. two_face

two_face Yeni Üye

merhabalar
    ben 1 ay once toshiba a200-1ah model bi laptop aldımm fakat su anda msn deyken webcamı calışmıyor LOCKED BY ANOTHER APPLICATION yazıyo izmir de oturuyorum 2 servisi aradıgımda birir http://www.toshibatr.com ses kamera modem driverleri indirdigimde sorunun cozulecegini diğeri ise urun kurtarma cd siyle bu sorunu halledebilecegimi soylediler 2 sinide yaptım halen kamerayı msn de actıgımda aynı yazı yazmakta bu sorundan kurtulmam için bana yol gosterirseniz sevininrim
    acaba urun kurtarma işlemini yanlış mı yaptım kısacada anltırsanız sevinirim(izmir de oturuyorum alsancaktaki subeye getirsem bu sorun hakkın da ne tur bi işlemde bulnulur geri tekrar almam kaç gunu bulur birde yazılımla ilgili işlem yapıldıgında herhangi bi ücret alınıyor mu laptopum 2 yıl garantili ayrıca kaskolu

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Lütfen sorunuzu A200-1AH topicine sorunuz.Konuyu kilitliyorum.Orada devam edelim.

Bende de aynı modelden var ama benim kamera 1 kez bile hata vermedi şu ana dek.Neden kaynaklandığını bilinmiyor tam olarak.Bu sorun sadece toshibada değil diğer markalarda da mevcut(hepsinde değil tabi)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş