Cod 4 - Modern Warface

Konu, 'Oyun Genel' kısmında oguzkara tarafından paylaşıldı.

1. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

Arkadaşlar bu konuda paylaşmak istediğim şu. Ben bu oyunu bitirdim. Eğer oyunun bir yerinde takılıyorsanız cevap yazarak bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Oyun için görüşlerinizi de belirtebilirsiniz. [bravo]

2. imhotep

imhotep Yeni Üye

Oyun çok güzel olmuş.Çok güzel görevler var.Bende bitirdim.:)

3. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

Gerçekten çok güzel olmuş tek sorun çok kısa. Tam zevk almaya başladığımda oyun bitti . :D

4. imhotep

imhotep Yeni Üye

Aslında fazla kısa deil ama güzel olduğu için insanın oynadıkça oynayası geliyor.Zor bölümlerde vardı.

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Valla bilgisayara kuralı 3-4 ay oldu başladım ilk görevleri yaptım ama sonradan hiç vakit olmadı,öyle duruyor...fakat ati hd2600 çok iyi performans veriyor.Oyun çok güzel bu arada fakat medal of honor airborne kadar iyi değil bence.

6. imhotep

imhotep Yeni Üye

MOHA da fena deil ama bence EA Games sadece bu dalda başka bir şirketin arkasında kalıyo.:)

7. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

cod serisi her zaman bir klasiktir ya her ne kadar hangi oyun olursa olsun ek bölüm çıkardıkça oyunun cıvkı çıksada :) Medal of honour : airbone 'u indirecem ve bakacam bakalım söyledikleri kadar iyi mi??? :D ama eğer bu anlamda yeni oyun istiyorsanız. Gears of war ' ı deneyin.

8. imhotep

imhotep Yeni Üye

Ben o oyunu hiç görmedim. Hangi tür?

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

moh için bir başlık açtım bakın isterseniz ;)

10. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

cod 4 tarzında güzel bir oyun. cod 4 le kapışacak cinsten . :D

11. imhotep

imhotep Yeni Üye

O kadar iddealı olduğunu sölüyosan alıp bakmak lazım gerçekten o kadar başarılı mı? ;)

12. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

Alıp baktığında bana haber ver. Çünkü teşekkürünü bekliyor olacağım ... :D

13. imhotep

imhotep Yeni Üye

İyice merak ettim bu kadar övdüğün oyunun nasıl olduğunu? :D

Sayfayı Paylaş