Cildiracagim

Konu, 'Hp Notebook' kısmında Caner_Viyana tarafından paylaşıldı.

1. Caner_Viyana

Caner_Viyana Yeni Üye

Vatana selamlar öncelikle ben austira viyanda sizden yardim istiyorum kulandigim pc HP Pavilion dv5-1025eg Entertainment Notebook-PC serisi ilk aldigimda üzerinde windows vista vardi ve aldigim 5 gün isinmaya ve kasamaya basladi orjinal windows vistayi silip windows 7 yukledim bu isinamsi kesildi windows 7 pcyi kasiyor ne etikse xp yukleymedik 75 adet cd ve dvd sidileri aldim internete ne kadar sata entegreli cdler varsa indirip cdye yaktim ne etimse xp kuramadik almanca arapca ingilizce farsinzca ve ne kadar xp cdleri varsa entegre edilmisi indirdim cdye yaktim olmadi en sonunda bu forumda tarif edildigi gibi gereken dosiyalari indirip xp cdsi yaptim gene kuramadik ben bu ulkede ögreciyim okul masrafimi ve giderlerimi kendim karsilyiorum herhangi bir b.sayar teknik servisine götürdüm 150 euro istediler bende ögreci oldugum icin bunu verecek gücte degilim HP Pavilion dv5-1025eg Entertainment Notebook-PC aldigimda beri derslerim geriledi uzerindeki sistemden dolayi sevgili kardeslerim biri allah rizasi allah sevgisi icin bana el uzatsin en sonunda bu pcyi atese verip yakacam hem derslerimde gerileidm hemde benim zamanimi cok aldi 3 aydir bu xp kurulum nedeni ile 70 tane cd xp yulkledim indirmedigim sey kalmadi biri eger gönülü olarak pcme girip benim su alnet olasi P Pavilion dv5-1025eg Entertainment Notebook-PC icin satasi bulupta cdye nLite entegre ederse beni buyuk bir derten kurtaracaktir inankinki artik canimda bezdirti pcm gönülü kardesler msn robin_wien@hotmail.com dur yardimci oalcak arkadaslar teamwiver üzeri pcme girip cd yapabilir lütfen ne olur kurtarin beni bu pcden
    herkese selamlar selam ve dua ile

Read more: notebook-genel-f24/ati-sata-suruculeri-ve-sata-disk-sorununa-cozum-yontemi-t6696-70.html#ixzz0pjRyYYhc

Sayfayı Paylaş