CD-DVD Sürücüsü Okumuyorr (Acer 5315)

Konu, 'Acer Notebook' kısmında Eray90 tarafından paylaşıldı.

1. Eray90

Eray90 Yeni Üye

arkadaşlar 2 hafta oldu alalı nerdeyse dün akşam ofis2003 kurcaktım cdyi okuduu kurulumda bi dosyayı kopyalarken tıkandı kaldıı.bilgisayar donunca bende kapatıp açtım. sora satadriverli xspyi yapmıştım sorunsuz çalışıodu hatta windowsu ondan kurmuştum ama 100 cd den topplsaam en fazla 15 tanesiini okuyorr ofis cdsinii xp cdsinii falan okumuyoor sizce neden böle bişi oldu...

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bunun için yapılabilecek pek birşey yok arkadaşım,servis yolu görünyor size.

3. Eray90

Eray90 Yeni Üye

şimdi olay şöle bi yola girdii cdyi takıpp bilgisayarımdan cdsürücüsünü iki kez tıkladığımda E:/erişilemez G/Ç hatası falan yazzızoo

4. notebookuzmanı

notebookuzmanı Yeni Üye

kullandığınız cd kopya ise bundan kaynaklanıyor olabilir

5. Eray90

Eray90 Yeni Üye

cdyi öbür pc'mden çekmiştim daha önceden o cdden notebook'a kurulumda yaptım ama en son taktığımda yüklerken bi dosyaya geldi ve dondu kaldı yeniden başlattım cdyi tekrar taktım okumadıı sora xp cdsini taktım onuda okumadıı ama şimdii ise 100 cdden en fazla 10-15 tanesini okuyorr...

6. yusuf_doglu

yusuf_doglu Yeni Üye

değerli arkadaşım acer laptoplarda nec optiarc dvd rw kullanılıyor bu dvdleri seçme özelliğine sahip dvd-r kullanırsan sorunun çözülülür veya slim dvdrw alarak dvdni değiştirebilirsin ayrıca acer aspire 5315 işlemcin celeron 1.86 ise ben t7100 işlemci taktım şu anda sorunsuz kullanıyorum.

7. Eray90

Eray90 Yeni Üye

problem okuyucudaymış şimdi philips takıp gönderdiler mükemmel ötesi (maşallah) :D

Sayfayı Paylaş