"caution: this hard disk may be infected by virus"

Konu, 'Notebook Genel' kısmında psp hunter tarafından paylaşıldı.

1. psp hunter

psp hunter Yeni Üye

arkadaslarp, laptopun 16ogb hard dıskı vardı ve bunu ıkıye bolmek ıstedım. partıtıon magıc programı en ıyısı sanırım, hep onu kullanırdım. bu sferde onu kullanmak ıstedım ama " ınıt failed: Error 117. Partition's drive letter cannot be idintified" dıye bı uyarı verdı ve acılmadı. sonra elımde olan Hİren's boot cdsını kullanarak yanı boot ederek ıcınde bulunan harddısk bolme araclarından bırını kullanarak harddısk ı ıkıye boldum. bılgısayarı her actıgımda "caution: this hard disk may be infected by virus" dıye bı uyarı verıyo. herhangı bır tusa basınca bu yzaı kayboluyo ve wındows olagan sekılde baslıyo ve calısıyo. bılgı sayarı ıyıce tarattım nod32 ve spy eraser ike ama her hangı bır sey cıkmadı. lutfen yardımcı olun, ınternette arastırdım ama bulamadım :cry: :cry:

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kaspersky ya da mcafee ile tekrar taratmanızı öneririm.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Taratmayı windows ortamında değil de açılılta dos ortamında yaptırırsanız daha garantili olacaktır. Ücretsiz bir antivirüs olan avast ın başlangıç taraması oldukça başarılı. Eğer bu olmazsa disklerinizi birleştirip yeninde windowsu kullanarak bölebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş