casper wireless modemi şifreleme

Konu, 'Casper Notebook' kısmında kieron tarafından paylaşıldı.

1. kieron

kieron Yeni Üye

arkadaşlar size bir sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim..benim bir adet casper wireless modemim var ancak ne yaparsam yapiyim bir türlü şifreleyemdim..benim dışımda başka bir pc den bağlanırken şifre sormasını istiyorum..bu ürünü kullanan arkadaşlardan ricam lütfen yardım edin yoksa bu ay kota çok fazla ucucak..:(

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Casper müşteri hizmetleri ile görüştünüz mü? Ayrıca casper marka modemi ilk defa duyuyorum :)

3. kieron

kieron Yeni Üye

görüşmedim..modem arayüzüne girebilsem yapıcam da giremiyorum:(yardımcı olun lütfen..

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Girmek için arayüze neleri denediniz?
    Örneğin explorer ya da firefox adres çubuğuna 192.168.1.1 ya da 192.168.2.1 gibi ıpleri girdiniz mi?Kullanma kılavuzuna bakarsanız orada yazar arayüze nasıl girebileceğinizi.Kullanıcı adı sorarsa büyük ihtimale 'admin' dir,şifrede büyük ihtimalle öyledir.Bunları bir deneyin.

5. kieron

kieron Yeni Üye

kullanıcı adını admin yaptım ancak olmamıştı..çok tuhaf bişi bu ,sonra modemi kurarkenbir yerde trendchip die birşey görmüştüm az önce birde onu deniim dedim şifre olarak oldu..ama yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim..

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sorunu çözdünüz o halde.Trendchip diye şifre atayan bir markayı da sizden duydum doğrusu.Kullanma kılavuzunda bunları yazması gerekir,casper modemin yok mu kullanma kılavuzu?

7. kieron

kieron Yeni Üye

var ama yazmıyor ki..google da bile arattım kullanan yok herhalde hiç öyle bişi bulmamıştı..neyse burda yazalım bari de kullanan arkadaşlar yararlansın
    casper wireless modem
    kullanıcı adı: admin
    şifre: trendchip

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Çok ilginç,müşterinin kendisinin bulmasını istiyor demek ki [gulmek] Kafayı çalıştır bul kardeşim! [ateskafa]
    Vallahi hayret.Neyse sorunu çözmene sevindim en azından.Sen ara casperı da söyle bari kullanıcı adını ve şifresini.Kullanma kılavuzuna yazsınlar :D

9. gulfidan

gulfidan Yeni Üye

mrb benim bi sorum olcaktı casper notebook kullanıyorum ekran resmini değiştirmek istiyorum ama olmuyo neden?

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş