Casper TW7 Ag bağdaştırıcı Kablosuz Kartve Driver Sorunu

Konu, 'Casper Notebook' kısmında Akın tarafından paylaşıldı.

1. Akın

Akın Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,öncelikle saka arkadaşımız olmak üzere herkese selamlar.Bir arkadaşım Casper TW7 model notebook almış,bana geldi format attım xp işletim sistemi kurdum, sürücüler cd olarakda verilmiş tümünü kurdum fakat tek sorun başlıktada belirttigim gibi sadece kablosuz kart çalışmıyor ,cd'deki yada intelin sitesinden indirdigim sürücülerlede olmadı.Sürücü kurulduktan sonra bittiginde bildirim alanında "Bağdaştırıcı sorunu,sürücü yüklenemedi"mesajı alıyorum ve dogal olarak kablosuz kartı görmüyor çalışmıyor,tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. adilemin

adilemin Yeni Üye

Arkadaşım ben burdan dosya eklemesini bilmiyorum o yüzden link veriyorum burdaki (msi wriless driver.rar) indir.kendim denedim çalışıyor.İnşallah faydam olmuştur...

ftp://213.194.123.227/Notebook/

4. karadaxs

karadaxs Yeni Üye

saka kardeşim sen allahın bir lütfüsun [alkis]

5. egeLee

egeLee Yeni Üye

Saka senin verdiğini denedim ama olmadı.. Sanırım cihazın kartı arızalı kendi kendine devredışı bırakıyor . :Şimdi msi wireless olanı indiriyorum onu deneyip tekrar buraya sonucu bildiririm.. :?

6. nsnsns

nsnsns Yeni Üye

msı wireless tek çözüm başkada yok.

7. yusuftas

yusuftas Yeni Üye

Selam Sendeki sorun bendede vardı.o sürücü yüklenmedi denilern driverı yüklemesende internete wireless ile bağlanır.(Ralink ile)sen wireless ile girmeyi denemediğinden (bana göre)farketmemişindir.bir bakıma o yüklemeye çalıştığın program sadece ek bir özellik olmasada olur .

(o yüklenemeyen sürücü.kablosuz ağları bulan ve senin o ağlardan bir tanesini seçmene yardımcı olan bir program.Bu işlemei sende var olan (eğer bütün driverları tam yükledi isen) RALİNK yapıyor.

8. sercn

sercn Yeni Üye

arkadaslar bu sitede kimin faydası varsa allah razı olsun aradıgım hersey var..

9. LoRDinDARK

LoRDinDARK Yeni Üye

arkadaşlar casper tw7 aynı sorun..format attım wireless driveri yukleyemiyorum..kesin bi çözüm yazarsanız sewinirim.. aygıt yöneticisinde yuklenmemiş görünüo driver cd sinden yuklenmio

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

yukarıdaki sürücüleri denediniz mi?

11. aersoy

aersoy Yeni Üye

12. kral_37

kral_37 Yeni Üye

Bence bios ayarlarından wireless card ın açık olup olmadığına bakabilirisiniz

13. pocketturk

pocketturk Yeni Üye

bende de aynı sorun var . makinayı düzgün bi şekilde yükledim ama wifi kartını hiç görmüyor. kasanın üst sol tuşlarında 5 tuş wifi işareti de var ona basıyorum bluethoot açılıyor. fn ile f2 yapıyorum tık yok. driveri intel 2200bg ama işe yaramıyor .. başka bi yerinde tuşmu koymuşlar anlamadım bu arada akıllara zarar casperin sitesinde driver var ancak 176 mb ve fax modem hızında bi bağlantı ile 3 gunde indirebilirsiniz . birde çalışmazssa apayrı bi vaka saygılar

14. genchaci

genchaci Yeni Üye

arkadaşlar, casper tw7 notebook wireless modeli MSI MN54G dir.driverini arıyorsanız, casperin ftp si çlaışmıyor, driver tam inemiyor.bunu indirin netten,sorunsuz çalışıyor.
    hee, wireless cardın açık durumda olmasını da sağlamalısınız.açma kapama düğmesinin orda küçük düğmeler var, en sağdakine basın bluetoth aktif olacak ve wireless de açılacaktır o sırada.

http://rapidshare.com/files/441065243/Wireless.rar

Sayfayı Paylaş