CASPER NİRVANA

Konu, 'Casper Notebook' kısmında 29091980 tarafından paylaşıldı.

1. 29091980

29091980 Yeni Üye

arkadaşlar benim casper nirvana cpm 2000 8d85b modeli bir laptobum var benim şikayetim hoparlörlerimde küçücük bir cep telefonu bile benim laptobun sesini bastırıyor ayrıca son sesini açtığımda baş ağrıtıcı bir ses çıkıyormuş ben alıştığımdan farkedemiyorum acaba bütün casperlarda mı böyle yoksa sadece benimki mi onu merak ettim eğer sadece benimkiyse servise versem garanti kapsamında düzeltirler mi şimdiden teşekkürler

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ses çok azsa servise bir danışın derim..Xp yüklediyseniz sonradan ses driverlarına bi bakın derim.

3. Geaget

Geaget Yeni Üye

Merhaba aynı modeli bende kullanıyorum. AYnı problem benim laptoptada vardı. Ben bunu program yükleyerek giderdim ve şuan ses durumu gayet iyi. Benim problemim ise fan sesinin fazla olması bununla ilgili bilginiz varsa şimdiden çok teşekkür ederim

4. izbewhp

izbewhp Yeni Üye

dostum bu model için bilmiyorum ama bazı modellerin bios ayarlarında hoparlör ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. (arkadaşımın laptopun sevyesini arttırmıştım Asus) bir oradan arttırmayı dene eğer rahatsız edici ses hala çıkıyorsa servis en iyi çare.

5. necocan

necocan Yeni Üye

bendede casper war ses gercekten kotu bu laptoplarda en guzel tavsıye benım yaptıgım gıbı logitach 2+1 alıcan :D

6. thrash

thrash Yeni Üye

BU ZAMANA KADAR GÖDÜĞÜM EN DANDİK BİLGİSAYAR CASPER NIRVANA SES OLAYI GERÇEKTEN BERBAT ÇÜNKÜ LAPTOP ÜZERİNDE BULUNAN HOPARLÖRLER CEP TEKİ HOPARLÖRLERDEN BİLE DAHA KÜÇÜK VE AŞIRI ISINMA VAR VE FAN SESİ DE ÇEKİLCEK GİBİ DEĞİL.. BUNUN YANI SIRA CASPER IN DRİVERLARINI BULMAK BAŞKA Bİ DERT KENDİ SİTESİNDE VERMİŞ VERMESİNE AMA FTP OLARAK VERMİŞ VE DOSYALARI İNDİRMEK İÇİN KLASÖRDEKİ HER DOSYAYI TEK TEK İNDİRMEN LAZIM BEN CASPER A FORMAT ATMIŞTIM İLLALLAH GELMİŞTİ ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞ VARSA VAZGEÇSİN BENDE EN İYİSİ DELL [alkis]

site-kurallari.php
    Lütfen iletiyi düzzeltin.

Sayfayı Paylaş