Casper Nirvana TW7 Audio Driver

Konu, 'Casper Notebook' kısmında rapolice tarafından paylaşıldı.

1. rapolice

rapolice Yeni Üye

Arkadaslar Laptop'um var Casper Nirvana interneti kulacan ettim bulamadım bu ses driver ini aramadıgım site kalmadı kendi verdikleri cd'deki ses'te uymuyor. XP icin varmı elinde olan arkadaslar

Anakart :

CPU Türü Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T7200, 2000 MHz (12 x 167)
    Anakart Adı Intel Corporation MPAD-MSAE Customer Reference Boards

Ses :

Ses Bağdaştırıcı Conexant Cx20549 @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [B-0]

Arkadaslar Yardımcı Olurmusunuz Bir Türlü Sesi Calıstıran Driver Bulamadım XP PRO icin.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ses kartı sürücüleri
    • Ses yaması: Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio
    • Ses sürücüsü: Conexant High-Definition Audio Driver şifre="www.notebook.gen.tr"

Ses Kartı kurulumu:

+ sp32646.exe isimli ses yamasını kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın.
      + Ses kartı sürücününü bir yere açın.
      a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.
      b- Audio device on High Definition Audio Bus ya da Conexant High Definiton Audio seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.
      c- internetten aramaya hayır deyip devam ediyoruz.
      d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.
      e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.
      f- Gelen listeden Ses oyun kontrollerini seçip ardından gelen ekrandan da disketi var seçeneğini seçiyoruz.
      g - Sürücü adresi olarak zipi açtığınız yeri gösterin ve tamam deyin.
      h- Gelen uyarıya evet diyerek devam edin. Yeniden başlatınSes kartınız hayırlı olsun. .

3. karrizma84

karrizma84 Yeni Üye

kardeşim çok sağol.Sayende bilgisayardan ses çıkarabildim [gulmek]
    3 gündür uğraşıyordum [ateskafa] sonunda senin gösterdiğin şekilde yaptım oldu... :ugeek:
    ;Ellerine sağlık [alkis]

Sayfayı Paylaş