!!!Casper Nirvana Hakkında görüşleriniz.[Yardım]

Konu, 'Casper Notebook' kısmında mfcansiz tarafından paylaşıldı.

1. mfcansiz

mfcansiz Yeni Üye

Casper CN-P8700A Hakkında görüşleriniz.Casper nirvana serisinden herhangi birini Kullanan arkadaşlarım varmı?Nasıl memnunlar mı?Ürün Özellilleri:
    CPU Teknolojisi Intel® Core™ 2 Duo
    CPU Ailesi Intel® Centrino®2 Islemci
    CPU Numarası P8700
    CPU Hızı 2,53 GHz
    CPU Bus Hızı 1066 Mhz
    CPU Ön Bellek 3MB
    RAM Kapasitesi 4096MB
    RAM Tipi DDR2
    RAM Bus Hızı 667 Mhz
    HD Kapasite 320 Gb
    VGA RAM 512 Mb
    VGA Chipset Markası NVIDIA
    VGA Chipset Modeli Geforce 9600 GS
    Ekran Boyu(inch) 15.4
    Monitör Tipi WXGA TFT Parlak Renkli Ekran
    Maksimum Çözünürlük 1280*800
    Optik Sürücü DVD±RW Double Layer
    Mobil Özellikler BlueTooth, Kamera, Kart Okuyucu, Wireless
    İşletim Sistemi Win Vista Premium Tr
    Vatan Bilgisayar : http://www.vatanbilgisayar.com/productD ... I_ID=37358
    Bu Da Teknosa: http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/P ... NOTEBOOK63
    Linkleri Acill Yorumlarınızı Bekliyorum.Kdv İndirimi bitmeden Almayı düşünüyorum.

2. mfcansiz

mfcansiz Yeni Üye

hiç kimseden görüş yok mu arkadaşlar kullanan veya bir bilgisi olan varmı?

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

özelliklerine göre fiyat ehh.
    Biraz daha bütçeniz varsa hp nin dv6 serisinden 4650 ekran kartlı bir modeli ya da asus n50vn serisini önerebilirim.

4. Bu-r0cK

Bu-r0cK Yeni Üye

ÖzellikLer ve ÖzeLLikLere göre Fiyat gayet iyi denebiLir. ama bu kadar notebook fiyatLarı düşmüşken işLemci oLarak P9000 yada T9000 aLtı bişey önermiyorum ben heLeki 512 ekran kartı. artık masaüstü pcLerde 2 gbLere çıktı ekran kartLarı ve seneye bunLarın iki katına çıkıcak. BunLarı düşünerek ve bir kere aLınıcak sonsuza kadar kuLLanaLım diceğin bir notebook aLmak için 400 500 Lira daha koyup üstüne toshiba veya sonyLerde 1 gb ekran kartı ve T9000 serisi işLemci kuLLanan birsirü modeLLeri var onLarı öneririm. sakanın dediği gibi birsirü HP var ama şuanda bir HP kuLLanıcısı oLarak önermem parçaLarda sorunLar çıkabiLiyo şans eseri ve kuLLanıcıLarın %90 u şikayetçi yazıLımsaL bir sorun çıkmaz ama iyi biLmek anLamak Lazımdır HP nin diLinden yoksa yarı yoLda bırakır sinir hastası oLabiLirsin ve ısınma sorunLarı hepsinde vardır. en önemlisi oLarakta servisLeri 30 gün tesLim süreci vardır ama kat kat geçiyo bu 30 günü. servislere bakın önce kuLLanıcıLarı araştırın servis iyi oLan bi notebook öneririm 1600 1700 tL verip casper aLıcağınıza daha iyi markalar daha iyi özellik daha iyi servis sağLayan notebook'Lar var ;)

Sayfayı Paylaş