CASPER NIRVANA CPQ-Q900-4M35

Konu, 'Casper Notebook' kısmında tospa tarafından paylaşıldı.

1. tospa

tospa Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar bu notebook hakkındada ayrıntılı bir forum başlıgı oluşturabilirmiyiz acaba? vista puanı nedir genel özellikleri nedir diye bi başlık açsak .. şimdiden teşekkürler..

2. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

CASPER NIRVANA CPQ-Q900-4M35 CORE 2 QUAD Q9300 2.00GHZ 4GB 500GB VISTA HOME PREMIUM 15.4" TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR Detay Bilgisi
    --------------------------------------------------------------------------------

Dizüstü teknolojisinde dünyadaki ilklerden biri olan 4 çekirdek işlemcili Casper Nirvana... 4 çekirdek işlemcili Casper Nirvana ile dizüstü kullanım deneyimlerini kökten değiştirecek yeni bir devir başlıyor. Casper Nirvana ile, mobil olmanın getirdiği avantajlar, yüksek performans ve güçlü donanımla birleşiyor. 4 çekirdek işlemcili Casper Nirvana, üstün grafik performans, hız ve güçlü bellek özellikleriyle "masaüstünden daha güçlü bir dizüstü" ünvanını hak ediyor.

• Intel® Core ™ 2 Quad İşlemci Q9000
    - İşlemci hızı 2.00 GHz, 6MB L2 cache, 1066 MHz FSB
    - Intel® PM45 Chipset
    - Intel® PRO/Wireless 5100 (802.11a/b/g/n) Kablosuz Ağ Bağlantısı
    • Orijinal Microsoft® Windows Vista® Home Premium
    • 4 GB DDR3 1066 MHz Bellek
    • 500 GB SATA Harddisk
    • 15.4" WXGA (1440x900) Parlak TFT Ekran
    • 1GB DDR3 256 bit nVIDIA Geforce 9800GS Ekran Kartı
    • 2.0MP Web Camera
    • DVD ± RW DUAL
    • Bluetooth
    • Multi Card reader (MMC/RSMMC/SD/Mini-SD/MS/MS Pro/MS Duo)
    • 4X USB 2.0 port, 1X eSATA, 1X HDMI

Bu makina şu anda bir sitede 3102 YT fiyattan satılıyor. Usd olarak 1600 USD +KDV fiyata geliyor. Kendi resmi sitesinde ise 1999 USD + KDV fiyattan ama 1.29 kurdan satılıyor.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

casperstore.net adresinde dahi ürün bilgilerini göremedim.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. tospa

tospa Yeni Üye

güzel olmuş elinize sağlık :) birde bu forumda vista puanı gibi ilk bakılan şeyleri paylaşabilirseniz güzel olur. çok merak edilen bir sistem çünkü..

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Vista Puanı uçuyor makinanın. Baz puanı 5.8. :geek: Bugün Bimeks te çektiğim resimleri paylaşıyorum. Tasarımı çok güzel, ne kalın ne çok ince bir makina. Kasası çok sağlam ve sıkı idi. Klavye düzeni, tuş tepkileri de güzeldi. Bu makinaya yaklaşamayan ancak fiyatı 2 katı olan canavarlar var. Ama neden daha fazla ödeyelim ki?

7. tospa

tospa Yeni Üye

bu bilgisayar tam bir performans bilgisayarı diyebiliriz :) ddr3 ram 1gb 256 bit ekran kartı ve 4 çekirdek :) çok iyi bence ... blueray parmak izi okuyucu da olsaydı mukemmel diyebilirdim :) inş kasası , menteşeleri vb ana hatlarında sorun çıkmaz ve ısınmaz bilgisayar .. :)

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

gerçekten güzel bir notebook. alan arkadaşlara hayırlı olsun.

9. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Evet arkadaşlar. Bu notebook Bimekste Card Finansa %12 inidirim ve 6 taksitle satılmaya başlandı. 3250 yerine 2800 civarı bir fiyata. İlgilenenlere duyurulur.

10. egemenkons

egemenkons Yeni Üye

Asus M50Vm253BD notebook ve casper arasında seçim yapsak ne dersiniz arkadaşlar saka dostum özellikle senden de yorum bekliyorum

11. egemenkons

egemenkons Yeni Üye

yardımcı olan yok mu arkadaşlar

12. tospa

tospa Yeni Üye

bende geçenlerde bunu çok düşünmüştüm ama ASUS dediler genelde... Asus un o dedigin modeli var bende hatta asus guzel bi sorunu yok su an blueray rom parmak izi casper a gore daha bi multimedia bilgisayarı diyebilirim. ama casper ında özellikleri süper bence. bu yeni kasasında sorunlarını geride bırakabilmişmi kullanıcılardan ogrenecez onlarıda..

Sayfayı Paylaş