CASPER NIRVANA CPM-T940-4K15 için XP sürücüleri,istek-2

Konu, 'Notebook Genel' kısmında ataguv tarafından paylaşıldı.

1. ataguv

ataguv Yeni Üye

Merhaba değerli arkadaşlar ve sayın yöneticiler.
    Başlıkta adı geçen notebook'u 2 aylık fiat-performans incelemelerimden sonra almaya niyet ettim ve buna ait XP sürücülerini Google'da ararken kendimi şu an,birden burada buldum.
    Böyle faydalı ve ciddi bir siteye kayıt olmaktan memnuniyet duymakla birlikte,site yöneticilerini bu hizmetlerinden dolayı kutlarım.
    Konumuza dönersek;Henüz bu notebook'u almadım.Çünkü daha birçok alternatif notebook tercihlerim var.XP sürücülerini bulabildiğim notebook'u almayı düşünüyorum.
    Ancak şimdilik CASPER NIRVANA CPM-T940-4K15 üzerinde durduğum için öncelikle bunun sürücülerini bulabilirsek cihazı alabileceğim.
    Sayın Adminim;aynı istekte bulunan değerli bir arkadaşımızın şu topikteki ileti39441.html sorununa karşılık olarak verdiğiniz Duyurular bölümündeki şu linkte duyuru/driver-arayanlar-mutlaka-burayi-okusun-donanim-raporu-alma-t788.html cevap yazınızdaki "Donanım Alma Raporu" yazınızı da okudum.
    Bende uzun bir süreden kullandığım Everest programı var.Fakat ben henüz notebook'u almadığım için Donanım üreticilerinin kod'larını ve sürümlerini bilemem malumunuz.
    Aslında,kısaca şu istekte bulunsam sanırım daha doğru olacak:
    "- Xp sürücüleri mevcut,linkleri bilinen ve indirilebilecek şekilde olan performanslı,fiatı 3000 YTL.ye kadar olan notebook markaları ve modelleri var mıdır?.varsa hangileridir." (Ücret yazdığım için Özür dilerim.Kuralları çiğnemek istemem.)

Rica etsem,bilen arkadaşlarımız yazabilirler mi acaba?..Saygılar sunar,hayırlı çalışmalar dilerim.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hemen hemen bütün notebookların xp sürücülerini bulabiliriz. Ancak bazı markaların kendine özel uygulamaları var. Ve bunları xp için yazdırmamış olabiliyorlar. Bu programlarda sorun olabilir.
    Mesel toshiba'nın xp için kısayol tuşlarını çalıştıran programını henüz bulamadık.

Sayfayı Paylaş