Casper Nirvana CPG t450 2HO5B XP driver

Konu, 'Casper Notebook' kısmında eleca tarafından paylaşıldı.

1. eleca

eleca Yeni Üye

Merhabalar notebook.gen.tr ailesi. sizlerin yardımlarıyla pekçok sorunu hallettim, teşekkür ederim.
    Forumları araştırdığımda hep sonuca ulaşıyordum ancak ilk kez başaramadım :) sanırım bu model tarafınızdan incelenmedi.
    everest raporum ;
    Kod:
    Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI x86 tabanlı bilgisayar  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows 7 Home Basic
          Internet Explorer                                 8.0.7600.16385
          DirectX                                           DirectX 11.0
          Tarih / Saat                                      2010-08-01 / 12:45

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile DualCore Intel Pentium, 1200 MHz (11.5 x 104)
          Anakart Adı                                       Clevo W7x0S
          Anakart Çipseti                                   SiS 672(FX)
          BIOS Türü                                         Phoenix (12/21/09)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            SiS Mirage 3 Graphics  (256 MB)
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            SiS Mirage 3 Graphics  (256 MB)
          3D-Hızlandırıcı                                   SiS 351 Mirage 3 IGP
          Monitör                                           Genel PnP Monitör [NoDB]

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  Realtek ALC662 @ SiS High Definition Audio Controller

Depolama :
          IDE denetleyici                                   JMB38X MS Host Controller
          IDE denetleyici                                   JMB38X SD Host Controller
          IDE denetleyici                                   JMB38X SD/MMC Host Controller
          IDE denetleyici                                   SiS PCI IDE Denetleyicisi
          IDE denetleyici                                   Standart AHCI 1.0 Seri ATA Denetleyici
          Disk Sürücüsü                                     Kingston DataTraveler 2.0 USB Device  (3 GB, USB)
          Disk Sürücüsü                                     WDC WD2500BEVT-00A23T0 ATA Device  (232 GB, IDE)
          Optik Sürücü                                      Slimtype DVD A  DS8A4S ATA Device
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         [ TRIAL VERSION ]
          D: (NTFS)                                         104282 MB (101625 MB boş)
          Toplam Boyut                                      [ TRIAL VERSION ]

Giriş:
          Klavye                                            Standart PS/2 Klavye
          Fare                                              HID uyumlu fare
          Fare                                              Synaptics PS/2 Port Compatible TouchPad

Ağ:
          Birincil MAC Adresi                               1C-4B-D6-44-6E-B9
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Realtek RTL8187B Wireless 802.11bg 54Mbps USB 2.0 Network Adapter
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 SiS191 Ethernet Denetleyicisi

Çevre Birimleri:
          Yazıcı                                            Fax
          Yazıcı                                            Microsoft XPS Document Writer
          FireWire denetleyici                              JMicron JMB381 PCI-E 1394a OHCI FireWire Controller
          FireWire denetleyici                              JMicron JMB383 PCI-E 1394a OHCI FireWire Controller and Memory Card Host Controller
          USB1 denetleyici                                  SiS 7001 PCI-USB Open Host Controller
          USB1 denetleyici                                  SiS 7001 PCI-USB Open Host Controller
          USB2 denetleyici                                  SiS 7002 USB 2.0 Enhanced Host Controller
          USB-Aygıt                                         BisonCam, NB Pro
          USB-Aygıt                                         Realtek RTL8187B Wireless 802.11bg 54Mbps USB 2.0 Network Adapter
          USB-Aygıt                                         USB Bileşik Aygıt
          USB-Aygıt                                         USB Giriş Aygıtı
          USB-Aygıt                                         USB Yığın Depolama Aygıtı
          Akü                                               Microsoft AC Bağdaştırıcısı
          Akü                                               Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili
          Akü                                               Microsoft Bileşik Pil

DMI:
          DMI BIOS Sağlayıcısı                              Phoenix Technologies LTD
          DMI BIOS Sürümü                                   6.00
          DMI Sistem Üreticisi                              clevo
          DMI Sistem Ürün Adı                               W7x0S
          DMI Sistem Sürümü                                 Rev. A1
          DMI Anakart Üreticisi                             clevo
          DMI Anakart Ürün Adı                              W7x0S
          DMI Anakart Sürümü                                Bottom
          DMI Kasa Üretiçisi                                SiS
          DMI Kasa Sürümü                                   N/A
          DMI Kasa Türü                                     

Bu ürünlerin Xp driverlarını yayınlarsanız minnettar olurum...
    (Sevgili Saka abi hic sana seslenmemiştim. Saolasın.. Sen farkinda bile olmadan aylık 200-300 tl ek gelir kazanıyorum sayende/diğer arkadaşlar sayesinde. Teşekkürler.)

2. ahmedcan

ahmedcan Yeni Üye

Nirvana XP Driver : BURADAN ulaşabilirsiniz ...

3. eleca

eleca Yeni Üye

Şimdi arkadaşım. bildiğim kadarıyla notebook firmaları sitelerinde driverları modellere göre paket halinde yayınlıyor. bu verdiğin linkte kart okuyucu driveri var ama bu notebookta kartokuyucu yok :) yani demek istedigim tereddütte kaldım. henüz mesaideyim eve gidince formatlayacagim makinayi. yani indirip denemedim driverlari

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

donate/ adresine uğramayı düşündünüz mü?
    Sunucu giderlerimize bir nebze de olsa katkınız olur.

5. ahmedcan

ahmedcan Yeni Üye

zaten vermiş olduğum link bütün nirvana modelleri için geçerLidir .. Sizin sisteminizde donanımızda kart okuyucu oLmayabilir.
    Bütün nirvaları kapsıyor bu verdiğim link.Sizde yoksa o zaman sadece gerekLi driverLarı indirsiniz , yükLersiniz.

Sayfayı Paylaş