Casper Nirvana 9E95B XP Driverları??

Konu, 'Casper Notebook' kısmında SiNaPSiS tarafından paylaşıldı.

1. SiNaPSiS

SiNaPSiS Yeni Üye

Casper Nirvana 9E95B model bilgisayarıma format atıp XP kurdum ama format atarken dalgınlığıma Driverları yedeklemeyi unutmuşum. Ara ara öldüm hiç biyerde bulamadım. Sitenin drvier indirme sitesinde de Casper Nirvanaya rastlayamadım. En son sanırım işime yarar link buldum fakat oturum açmayı istior, yoksa dosyaları iniremiorum. Nasıl ve ne gibi oturum açıcaım hakkında da bilgim yok
    ftp://213.194.123.227/Notebook/TW3%20NI ... %20DRIVER/

Nirvana 9E95B kullanan biri XP Driverlarını Upload ederse, veya verdiğim linkten nasıl dosya indiriceğimi bilen biri varsa lrfen yardım edin artık sinir krizine girmek üzereyim.

Şimdiden teşekkürler :)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

verdiğin ftp adresine giriyorum. Oturum vb birşey sormuyor. Dosyaları direk indirebiliyorum.
    (firefox web tarayıcı kullanıyorum)

3. SiNaPSiS

SiNaPSiS Yeni Üye

Ben de bir şekilde indirdim. Format atmaz olaydım. Wireless bağdaştırıcısını görmüyor. Aletin Wireless açıp kapatma tuşuna baıyorum bi hareketllik yok. Driverı kurdum, bilgisayarınızda desteklenen aygıt takılı değil diyor. Aygıt yöneticisinde Ağ Bağdaştırıcılarında da Intel PRO/Wireless yok. Bu konuda ne yapabilirim?

Yani Vistanın donanımı görüp de XP'nin görmemesi gibi bir şey olamaz herhalde değil mi ? :cry:

Sayfayı Paylaş