Casper Nirvana 8e95b Modeli Fan Sesi

Konu, 'Casper Notebook' kısmında necocan tarafından paylaşıldı.

1. necocan

necocan Yeni Üye

Casper Nirvana 8e95b Modeli bir laptopum var ve bunun fan sesıne sınır oluyorum dun bızım bı tanıdıkta toshiba gordum allahım ya bı laptop bukadarmı sessız calısır akılım almadı.benım bılgısayarla aynı model olan bırısı yazabılırmı kendısının laptopunun fanındada asırı bır ses warmı.birde laptoptan duvar saatı tıkırtısına benzeyen bir ses gelıyor bunun nedenı ne olabılır?yardımlarınız ıcın tsk ederım.

2. ali36

ali36 Yeni Üye

Bende de aynı model leptop var kardeş fakat rahatsız edici kadar fanlardan ses çıkmıyor.Saat sesine benzer ses bende hiç yok.Daha öncelereri dvd-rw aşırı ses yapıyordu servise gönderdigigimde sorun hemen çözüldü.Sende istersen istanbul merkez servise gönderip sorununu çözdürebilirsin.

3. fikrettombul

fikrettombul Yeni Üye

bende de aynı laptop var ama fan sesini toshiba ile karşılaştırırsak dediğin gibi fazla saat seside yok
    yanlız wireles sürücüsü yüklenmiyor diye servise gönderecem sizdede böyle bir hata oldumu acaba

4. ali36

ali36 Yeni Üye

işletim sistemini ve wirilens modelini tam olar yazarsan yardımcı olurum.4695 bi 3965 mi. BAzen casper yanlışlıkla 3965 model wrilens takıp 4965 driveri gönderebiliyor.ikiside uyumlu fakat yinde sorun çıkabiliyor sen modelini gönder ben sana güncel driveri göndereyim.

5. fikrettombul

fikrettombul Yeni Üye

sorunumu halllettim benim wireless MSI mış casper cd
    çerisinnde inteli vermiş http://www.notebook.gen den indirdim yükledim şimdi cep telefonu gibi heryerden çekiyo :D

Sayfayı Paylaş